לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2007, 17:56
  אבי ש. אבי ש. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.06
שלום חברים

להבנתי כל צבא שנמצא באיום דומה (צבא ארה"ב נמצא באיום תמידי של ירי תלול מסלול בעירק) יהיה מעוניין בפיתרון לבעיה זאת, וודאי שצה"ל בפריסה שלו מול דר"ל (ואני אומר זאת כתושב נהריה).
אני מבין את שתי הנקודות שהעלית, אני מניח שבשבריר מעלות הפיתוח הראשונית של הנאוטילוס ניתן היה להנדס מחדש מערכת קיימת ולבדוק אותה בשטח במהלך 7 השנים האחרונות שבהן אנו חשופים לירי בלתי פוסק.
בנוגע לתקשורת, נכון ששידור אלחוטי רחב פס מהווה נקודת תורפה אך ניתן להתגבר על כך והיום ישנן טכנולוגיות צבאיות שיודעות לחיות בזירות איומים שונות בזמן אמת.
זה לא סוד שנעשים דברים דומים בכל תוכניות הצבאות הדיגיטאליים.
טענתי העיקרית היא לתחושתי על הנסיונות הלא מעמיקים שבוצעו בתחום זה, השקעה של סכומי עתק בלייזר בלבד, פשוט לא מספקים!.
תחושתי היא שיותר מדי פוליטיקאים עסקו בנושא ולא אנשי מקצוע.
אני שומע סיפורים מחברי המבוגרים ששירתו בוולקנים שנים שמספרים נפלאות על המערכת ויכולתה לפגוע במטרות דומות ועל האפקטיביות שלה בירי.
אני מניח שרסס לא היה בדיוק בשיא מעיניהם, אך עדיין אני מניח שניתן לתכנת את הפגזים שבמידה ולא פגעו יתפוצצו באוויר לאחר פרק זמן של שניות בודדות, היום עם כל ההתתקדמות בתחום החמ"מ לא הגיוני שאין פיתרון "אלגנטי" לבעיית הרסס (ולו חלקית).
תודה,
אבי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר