לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2007, 18:12
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07

אני עכשיו על מקסתון 2.0.4.5799 והוא עובד אצלי יותר מהר מהבילד הקודם שניסיתי לפני כחודשיים לכן כנראה שאני אשאר במקסתון 2 כבר מעכשיו (לפני הפירמוט).

במקסתון 2 במסך האופציות בוחרים קטגוריה Navigation ואז מגלגלים למטה כדי ליצור URL Alias.

אגב יש באג קטן במקסתון 2 בנושא הזה. במקסתון 1.6 הייתי יכול להכניס "F" אחרי CTRL+O וללכת מיד לפורום תוכנה של פרש. במקסתון 2 לעומת זאת, זה עושה לי תוצאות חיפוש בגוגל של "F". כלומר אני חייב לכתוב F בשורת הכתובת (לא חלון Ctrl+O) כדי שיבצע את ה-URL Alias. בהזדמנות אני אדווח ליצרן (אני רושם כל באג ודבר מעצבן מיד כשאני שם לב אליו בקובץ מסודר).

זה לא משנה הרבה כי שיניתי ש-F1 יעשה לי פוקוס על שורת הכתובת ואגב עשיתי ש-F4 יעשה לי פוקוס של שורת החיפוש. יכול להיות שאני אשנה את הקיצורים הללו עם הזמן.

בינתיים התרשמתי מאוד מאוד לטובה ממקסתון 2. אני הולך בקרוב להעביר הרבה מהעובדים שלנו לשם, כי אני כבר מדמיין איך זה יחסוך להם הרבה זמן (בעיקר פיצ'ר ה-URL Alias ו-Magic Fill שימלא סיסמאות בשבילם, ופיצ'ר החיפוש המאוד מהיר ב-Favorites, ופיצ'ר החיפוש בתוך דף (Ctrl+F ואז Enter Enter Enter לחפש קדימה או Shft-Enter לחפש אחורה בדף) ולכידת הדף לתמונה שהם צריכים מדי פעם, ועוד כמה דברים מאוד מאוד שימושיים למשרד). הלאפטופ שלי (בן שנתיים וחצי) הוא איטי יותר מהמחשב הכי ישן במשרד, כך שאני צופה חוויית שימוש מאוד מענגת.

נערך לאחרונה ע"י "ר" בתאריך 07-10-2007 בשעה 18:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר