לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2007, 23:42
  מיניק מיניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
הייתי די א פוליטי

עד שנת 2005 שבאתי בשנת שרות שלי לחלוק כבוד לראש הממשלה יצחק רבין ז"ל באתי לעצרת רבין בפעם הראשונה ,באתי לחלוק כבוד לראש ממשלה עם הישגים גדולים וחלקם שנויים במחלוקת ,באתי לישמוע איזה בן אדם הוא היה ,עד כמה שהוא חסר לנו ובמקום זאת שמעתי רק דיבורים על ההיתנתקות הממשמשת ובאה ועד כמה היא חשובה ועד כמה היא הולכת לקראות,לדעתי זה היה שימוש ציני ומגעיל של השמאל בארוע שאנשים מכל הקשת הפוליטית באו לחלוק כבוד לראש ממשלה מנוח ,זה פשוט היה מגעיל,לא הלכתי יותר לעצרות פשוט לא יכלתי ליסבול את זה .
לא מיזמן סיימתי לשרת בקו מכבים רעות שביגזרתו נימצא הכפר בילעין ,כל יום שישי היתה שם הפגנה של הערבים מהכפר נגד הגדר וזה לגיטמי אבל מה ששבר אותי היו היהודים שזרקו אלינו אבנים ,המחשבה היתה ממש קשה שאחי איש מעמי ,שונא אותי שאני מנסה להגן עליו הוא מתעב אותי על זה ,קורא לי חייל מסריח ,רק להשלת התמונה היה צריך ליקרוא לי יהודי מסריח, כל מחשבה שלי על הרצון להגן על אזרחי המדינה נמוגה אני מקריב את החיים בישביל יריקה בפרצוף פשוט ככה , צר לי להגיד את זה ,אבל אם השמאל כל כך אוהב את הערבים צריך לעשות לו סיור חינם בג'בלעות עזה ניראה אם מושא אהבתם יחזיר להם אהבה,אבל אין ברירה עם שמאל או בלעדיו זו מדינת היהודים היחידה שיש לנו ,מקום שיש לנו צבא שיעצור רדיפות ופוגרומים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר