לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2011, 05:25
  reviloution reviloution אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.11

היי...לי בכלל לא מוזר מה שעברת אני עצמי עברתי חוויה דומה לפני כמה שנים. הגוף האסטרלי שהוא בעצם נגזרת מעין העתק של הנשמה שלך...השתחרר למסע משל עצמו...אצלי זה החל במעין התמרחות התרחבות על התקרה והבנה שאני מחוץ לגוף...ואווו...תחושה מלהיבה אך די מלחיצה...אני ממש זוכרת את אותה תחושת פחד שציינת...איך חוזרים לגוף...בהחלט מלחיץ...אני המשכתי הלאה...והגעתי במהירות שקשה לתאר למימד הנשמות בו התחברתי עם ישויות אור...שם השתחררתי לגמרי מהלחץ לחזור...היה תהליך טלפתי רוחני מדהים שעברתי שם...שלווה בהמון חום ואהבת אינסופיים...אחריו ביקשתי לחזור לגוף. החזרה לגוף הייתה מלווה בכאב...וחייבת לציין שזה אנרגטית היה מעייף. היה שווווההה
ביותר החוויה הזו שינתה לי החיים לטובה...תפישת החיים משתנה לחלוטין על ידי חוויה כזו...
אני קווה שבפעם הבאה שזה קורה לך תניח לפחד...הפחד עלול להביא אותך לחוויות לא טובות השייכות לרובד נמוך של העולם האסטראלי...התלהבות חיוביות וכח רצון חזק יעשירו את החוויה שלך ברמה שלא הכרת...בהצלחה....
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר