לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2007, 09:25
צלמית המשתמש של it5ik
  it5ik it5ik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
אם כבר מדברים על זה...

אתמול בעבודה קיבלתי שיחת טלפון כשהלקוח פתאום גלש לנושא האג'ל... ואז הציע. למרות שאני מכיר. עוד לפניו. בתקופה שהם ביקשו רק $35 דמי הרשמה.
ואני מכיר גם את גב' פיינשטיין, שהיא מאוד נחמדה, נפגשתי איתה בשנת 96 או 97 במלון בת"א למצגת של סאנריידר.
והוא המשיך. והוציא ממני מייל. ואמר שישלח. אמרתי טוב תשלח, נראה, לא מזיק. אני ראש פתוח. (רק שיפסיק, אני כבר מכיר את אג'ל). והוא המשיך ללחוץ ולהזמין אותי לכנס של שבוע הבא, וללחוץ ולהביא חבר על הקו (טריק ישן... אן השתמשה בו בזמנו), ולנסות לשכנע אותי להגיע לכנס... טעות אחר טעות הוא ניסה ללחוץ אותי...
תאמינו לי אני מבין למה השיווק הרשתי ספג מכה יחצנית כמו שהוא ספג. עשו מזה שוק אגרסיבי. וזה כלל לא אמור להיות כך. זה לא עובד. אם אני מצטרף תחת לחץ זה יוצר אצלי מחסום פסיכולוגי והתנגדות פנימית להמשיך ולהפיץ.
אני בפתחו של שיווק רשתי משלי ואני רואה כעת כמה מכשולים יש לי לעבור רק בגלל אותם משווקים אגריסיביים צמאי דם.

הוא רק הרחיק אותי עוד אמה מאג'ל, ומהסיבות הלא נכונות. כבר לא מדובר שם במוצר. רק בכסף. אגרסיבי. חשבתי שלא אוכל להיות יותר רחוק מאג'ל. והנה, טעיתי.
אני לא רוצה רשת כזו תחתי. לעולם לא אלחץ על מישהו להצטרף, זה כבר ידעתי מההתחלה.

ונקודה למחשבה: הוא עדיין לא שלח את המייל בכלל. זה בעל עסק זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר