לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2007, 17:07
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אם אתה מחפש סיפורים

אני ממליץ לך על ביקור ב- royal hospital chelsea . זה למעשה בית אבות ליוצאי צבא הוד מלכותה ששוכן בבניין מפואר על גדות הת'מס ממש לא רחוק ממוזיאון הצבא שבוודאי יעניין אותך. ליד המוסד יש גינה נאה מאד עם כמה ערבות מרהיבות שממנה ניתן להשקיף גם על בית שבו גר פעם ג'רום ק. ג'רום. אני נקלעתי לשמחתי לגינה הזאת עם אשתי לפני כמה שנים, וכשנכנסנו לא שמנו לב לשלט קטן שמציין שהגינה נסגרת למנוחת צהריים (גם הדשא צריך לנוח לפעמים). אחרי הפוגה קלה מהמולת העיר בגינה גילינו שאנחנו לבד והשער נעול. גייסנו את יכולותינו האתלטיות כדי לטפס מעל שער הברזל וכשסיימנו את המלאכה זכינו למחיאות כפיים סוערות. זה היה איש מבוגר ישוב על כסא גלגלים שצפה בפעולת החילוץ הנועזת בעניין רב ובהנאה גדולה. כמובן שהתפתחה שיחה והתברר שהאיש נלחם ונפצע בקרבות במצרים, לאחר פציעתו הועבר לתל אביב להתאוששות. הוא סיפר בהתלהבות על ימיו בפנסיון נאה על חוף ימה של העיר הלבנה, וכמובן לא שכח לציין את הצרות שעשו לאנגלים אנשי ה Stern Gang . אין לי ספק שאם תגיע לשם תוכל למצוא עוד וטרנים שישמחו לחלוק איתך מחוויותיהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר