לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2007, 01:50
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
זה שתמשיך לדבר על ממשלות שנבחרות לארבע שנים, לא יהפוך את זה לאמת.

ממשלה נבחרה לכהן כל זמן שיש בה אמון. ברגע שאמון הכנסת בה עובד, היא נופלת. מתוך 16
מערכות בחירות, רק שתיים התקיימו בתום הארבע שנים.
הסקרים לא מעניינים אותי. מעניינת אותי העובדה שאולמרט איבד את אמון הציבור, וזה שתזעק
ש"זה רק הסקרים שלא משנים כלום", לא ממש ישכנע את משפחות הרוגי לבנון, את תושבי שדרות
(שהובטח להם בבחירות שאם יהיה אחרי הגירוש - עזה תבער), ואת אלה שהצביעו לאט"ד כביכול
בשם המלחמה בשחיתות, רק כדי לגלות שזו היישות המושחתת ביותר בהיסטוריה של ישראל.
להגיד שאט"ד אמרו לציבור את האמת זה כמובן בולשיט. אט"ד דיברו על בטחון לפני נסיגות נוספות
(למעשה, הם התחייבו שלפני שיילכו על "מפת הדרכים", הם יוודאו לחימה פלסטינית בטרור). מה קרה
מאז? עזה הפכה לחמא"סטן, הצפון הופזג והופקר חודש וחצי, ושדרות חוטפת מדי יום. את אגדות
"קדימה אמרה אמת", תמכור למישהו אחר. חצי ממצביעי קדימה האמינו לבולשיט של "אם יירו,אחרי ההתנתקות, עזה תבער", ואתה יודע זאת היטב.
אתה י-ו-ד-ע שרוב הציבור נגדכם, ולכן אתה חרד מבחירות. זה כל העניין. אגב, מגוחך שאתה
בעצם מודה בכך ("הסקרים מתאימים לך"), אבל כותב שאתה חלק מ"הרוב השפוי"...

לו הימין היה בשלטון והיה מאבד את אמון הציבור בעקבות מלחמה כושלת, אי עמידה בהבטחות
ושחיתות חסרת תקדים - אני הייתי הראשון שקורא לו להעמיד עצמו לבחירה מחדש. אגב, אני
גם לא הייתי מביע תמיכה לעולם במנהיג ציבור מושחת כ"כ, גם אם גם כרגע הוא נוטה ימינה.
אנשים מושחתים הם לא בדיוק נאמנים לדרך אידיאולוגית כלשהו. אולמרט כרגע מתאים לך
ד-ו-ו-ק-א בגלל שהוא מושחת. לו היה איש ישר סביר שלא היה רץ בהיסטריה לנהל מו"מ על כלום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר