לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2007, 17:40
  ליאור לוי ליאור לוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
גורת חתולים מחפשת בית אומן או קבוע

שלום !

לפני חצי שעה אחותי וחברות שלה מצאו גורת חתולים קטנה בחוץ, חיפשנו את אמא שלה אבל לא מצאנו, אז לקחנו אותה ושמנו אותה בבניין של אחת החברות, הבאתי לה בונזו של כלבים של פרופלאן, וקערה קטנה עם מים, החתולה ניראת בריאה וממש חברותית, לצערי אני לא יכול לאמץ אותה וגם חברות של אחותי לא יכולות כי ההורים לא מסכימים.

מי שמעוניין לאמץ אותה שיצור איתי קשר במסרים, אני מאשקלון, עדיף למסור אותה כמה שיותר מהר כי ההורים של החברה שלקחה את החתולה לא מסכימים שהיא תישאר הרבה בלובי של הבניין כי השכנים יתחילו להתלונן.

הבטן שלה נפוחה כזה אני לא יודע למה, אולי זה בגלל שהיא גורה?

שמישהו יאמץ אותה כמה שיותר מהר כי ההורים של החברה שלקחה אותה לבלוק לא יסכימו שהחתולה תשאר הרבה זמן בלובי כי השכנים יתחילו להתלונן.

אני מצרף מס' תמונות של החתולה שתראו כמה היא חמודה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:54

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר