לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2005, 13:35
צלמית המשתמש של קיבינימט_קום
  קיבינימט_קום קיבינימט_קום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.02
טלוויזיה ציטוטי ספורט

צדוק חממי: ``התחממתי וחיכיתי להוראה להיכנס``
המראיין:מי נותן את ההוראה?
צדוק חממי: ``אני``... (חממי בראיון ל``זמן ת``א`` מסביר שחיכה להוראה של עצמו כדי להיכנס למשחק כמחליף)

``כשהריצפה עקומה, אז לא רוקדים טוב`` (ניר קלינגר ממציא משפט חדש, אחרי המשחק של מכבי במינכן. ספורט 5)

``מכבי חיפה היתה חסרת אונים בהתקפה`` (ניר קלינגר,אחרי שהקבוצה שלו חטפה רק 3 בקרית אליעזר. NRG מעריב)

``איזה גול של סולאנו, ממש מרגש, אני מתרגש כמו בבר מצווה`` (ברק רום במשחק בין טוטנהאם לאסטון וילה. PPV)

``קומאטוס הולך חזק על האופנסיב-ריבאונד, גם בהגנה וגם בהתקפה`` (שמעון אמסלם מפרשן, מכבי נגד בני השרון, ספורט 5)

``בחורה יכולה לגמור מליטוף כזה`` (מנור חסן מהפועל פ``ת אחרי שליטף את השופט מנשה משיח. מעריב)

``הנרי יודע שאני מתייחס אליו כמו אל כל שחור אחר``
(לואיס אראגונס, מאמן נבחרת ספרד, מראה שהוא לא גזען)

``לי לא משנה אם אני משחק בליגת העל או בליגה ג´`` (ישראל כהן ברגע כנה ואנחנו כמובן מאמינים לו, ידיעות אחרונות)

``לדעתי נדאלה פשוט חשב שזה כדור ורק אחרי שהוא נגח הוא גילה שזה בנאדם``. (אברהם לוי, מנכ``ל בית``ר ירושלים מסביר למה נדאלה, שחקן קבוצתו נגח באוהד בית``ר 11/04)

חנה לסלאו: ``מהו החג אותו חוגגים בסוף ספירת העומר?``
לי קורזיץ: ``ל``ג בעומר`` (קורזיץ מראה שהיא בילתה הרבה בים ומעט בביה``ס)

שרף: ``ראית על מה פרימו הסתכל אתמול? על הציצים של אופירה``. פרימו: ``על מה רצית שאני אסתכל, על הציצים שלך?`` (פרשנות ``בטריבונה`` 10/04)

``אנשים עוזבים את הארץ וחוזרים עם הראש זקוף למטה``
(אוהד מכבי ת``א חוזר מאמסטרדם קצת מבולבל אחרי ה-3:0, 10/04)

``הוא האיש היחיד שאני מכיר שיכול להתחיל ויכוח עם עצמו``
(בובי רובסון על קרייג בלאמי, שחקנו לשעבר בניוקאסל. 10/04)

``תראה איך השמנת, מכל הקילוגרמים של הבשר שאתה אוכל בכל הנסיעות בנבחרת`` (שלמה שרף לשאול אייזנברג בויכוח קולני, ``בטריבונה``, 10/2004)
``אתה, במסווה של קצין עיתונות, עושה מסיבות עיתונאים שלא באים בכלל עיתונאים``. (שלמה שרף לשאול אייזנברג באותו ויכוח קולני, ``בטריבונה``)

``אנחנו הנבחרת היחידה שבה שפן שולף קוסם מהכובע`` (איל לוי מ``מעריב`` מסכם את משחק הנבחרת מול שוויץ במשפט אחד)

``אנחנו צריכים להבקיע יותר מהיריבה ואז אולי נצליח לנצח`` (מאמן הפועל רעננה שכח שאם מבקיעים יותר מנצחים בטוח ולא אולי,9/2004)

``היה חסר לנו את המס ערך מוסף הזה כדי להשיג נצחון`` (שרית ארבל מנבחרת הנשים בכדורסל מתבלבלת בין ערך מוסף למע``מ 9/2004)

``תמיד תלך ללוויות של אנשים אחרים, אחרת הם לא יבואו לשלך``( שחקן הבייסבול יוגי ברה)
``יניב קטן פגע בו עם הרגל האחורית`` (רן בן שמעון מצא איבר חדש בגופו של חלוץ מכבי חיפה, 9/2004)

``אין הבדל גדול בין ריאל מדריד למכבי ת``א`` (פרנץ בקנבאואר קצת נסחף לפני משחק הצ´מפיונס ליג בין מכבי לבאיירן 9/2004)

``אנחנו חייבים לשפר את היכולת ההתקפתית שלנו`` (אבי סטרול מתראיין בערוץ 1 וממציא את המילה: ``התקפתית``. 9/2004)

``יש משפט שאומר: עדיף למות יפה מאשר לחיות מכוער`` (חיים ברעם מפרשן בערוץ 1 וקצת מתבלבל.9/2004)

``מלאדן טפאבצ´ביץ´ מסלובניה הרצגובינה`` (משה גרטל ממציא מדינה חדשה - אתונה 2004)

``לסנגלי יש את הגופה הכי יפה שראיתי`` (משה גרטל חושב שהוא עובד במכון הפתולוגי - אתונה 2004)

`` השחיין מקזחסטן מוביל אם כי האמריקאי עדיין נמצא בראש``. (גרטל לא יודע שרק אחד יכול להוביל-אתונה 2004)

``עכשיו יעלה למכשיר מורגן האם, אחיו התאום של פול האם. מעניין אם הם נולדו באותו תאריך בדיוק`` (דני לוינשטיין משדר מאתונה 2004, ערוץ 1)

``אלה שנשארו מאחור מנהלים קרב על מדליית הארד או על המקום השלישי`` (אורי לוי מאתונה 2004 בסגנון אלון מזרחי)

``זה סל יפה, סל רחוק`` (דני דבורין משדר שלשה במשחק בין ארה``ב לליטא)

גדי סוקניק: ``בטח מאוד שמח שם`` (חדשות ערוץ 2)
אריק זאבי: ``האמת היא שזו אזכרה ל-11 הנרצחים במינכן...``

``אנחנו חייבים לנצח אותם אם אנחנו רוצים ניצחון``
(סטיבן ג´רארד מנבחרת אנגליה לפני המשחק מול פורטוגל ביורו)

``מוריינטס גובר על טאקיס, מוריינטס!`` ( תתעורר! מוריינטס כבר 10 דקות על הספסל. עמית הורסקי, ערוץ 1 ביורו 2004)

``זה גדולה של מאמן שלוקח את כל הקופה כדי לנצח את כל המשחק`` (אלון מזרחי מתפעל מקרל ברוקנר, מאמן נבחרת צ´כיה. ערוץ 1, יורו 2004)
``אם לומר את האמת, אני לא יודע מה רוצים מבקהאם. הוא פשוט מותק. אם לא הייתי גבר, אולי הייתי קורע את החגורות שהקיפו את הבמה שלפניו, מנער מעליי את קצינת העיתונות ומדביק לו איזה נשיקה צרפתית`` (יעקב זיו, שליח מעריב לפורטוגל, מגלה על עצמו דברים שלא ידע במחנה האימונים של נבחרת אנגליה. מעריב, יוני 2004)

``פריסק מראה ניצוצות של שחקן יפה``
(רמי ויץ חושב שהוא מנחה תחרות יופי. ערוץ 1, יורו 2004)

``זידאן ספורטאי למופת, בראיון העונה הוא הודה שהוא לא היה טוב השנה במנצ´סטר יונייטד ושהוא שיחק כמו פיס אוף שיט`` (גרנט מעביר את זידאן לאנגליה ומתבל את דברי הצרפתי, ערוץ 1, יורו 2004)

``כשאתה בפיגור 0:0, אין מישהו יותר טוב מאיאן רייט שיחזיר אותך למשחק`` (רובי ארל בפירגון יתר. ITV)

``כשדל פיירו נמצא בקבוצה, הוא השחקן הכי טוב ביובנטוס`` (ושהוא לא נמצא? אלי אוחנה מפרשן בליגת האלופות)

``יש לי הצעה מכלא ניצן, אבל פה אני קפטן``. (פליקס חלפון שומר על מצב רוח טוב בכלא)

``הוקי זהו ספורט ללבנים, כדורסל הוא ספורט לשחורים, גולף הוא ספורט ללבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים`` (טייגר וודס)

שיחה בין שחקן כדורסל לשופט:
-אתה יכול לתת לי טכנית על משהו שאני חושב?
-לא
-אז אני חושב שאתה אפס. (עופר שלח)

``אני בטוח שדמאיו עידכן אותו, או שלא עידכן אותו`` (אלון מזרחי על פגישה שלא התקיימה עם חזי מגן בבני יהודה. בטריבונה, יוני 2004)

``שמתי לב שככל שהנקודה חשובה יותר, הגניחות של שראפובה נעשות חזקות יותר`` (פרשנית METV נותנת פרשנות שמתאימה לערוץ פורנו)

דני נוימן:``כנראה שלמאמן הדני נמאס לראות את גרונקיאר על הספסל והוא רצה כבר להכניס אותו`` (דני נוימן לא רואה את רומדהל מדנמרק סוחב רגל, ומפרשן עם עמית הורסקי חילוף טקטי של אולסן בדקה ה-23. ערוץ 1 ביורו)

``לדעתי מה שיקרה במחצית השניה זה או שהדנים ינסו ללחוץ ולהגדיל את התוצאה, או שהבולגרים ינסו להשוות``
(דני נוימן לוקח הימור גדול בנסיונו לחזות מה יהיה אחרי שהמחצית ה1 מסתיימת ביתרון 0:1 לדנמרק. ערוץ 1 ביורו)

``אני לא יודע אם זה רק כישרון, יכול מאוד להיות שזו רק יכולת אישית`` (דני נוימן, מסביר מה הדבר היחיד שיביא את הולנד לתואר ביורו, ערוץ 1, יוני 2004)

``לאבו לאבן יש בעיה של בטחון עצמי, הבעיה היא שאין לו חוסר ביטחון`` (נוימן בערוץ 1)

ויץ: ``מניעים ומניעים ומניעים, ומה יוצא מזה בסוף?``
נוימן: ``נענע!`` (נוימן שובר שיאים חדשים בפירשון משחק הנבחרת מול קפריסין, ערוץ 1, 11/04)

``זה בזכות שלושת הבלמים שלנו, במיוחד בנאדו, בן-חיים וסבן`` (דני נוימן, במיוחד ממשיך לככב במשחק הנבחרת ערוץ 1)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:17

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר