לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2007, 20:09
  ghettonben ghettonben אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.07

זה לא עוזר כי היום אפשר לפתוח מכשירים (גם את החדשים, היום שמעתי שאפשר את האיפון)
וגנבו לי פעם מכשיר, אז היום יש לי 2 מכשירים אחד ענתיקה שלא מוכרים יותר כזה ישן באורנג/סלקום
השני N95. אני מחליט לאיפה לקחת את הפלאפון לפי האוכלוסיה שנמצאת שם ומה אני צריך לעשות (אם הפלאפון ישאר כל הזמן סגור בכיס או לא)

בכל מקרה נדיר מאוד שגינבו ממך אם אתה עם אנשים, בדר"כ באים למי שלבד או לוקחים הצידה. (או עושים עליך לינץ אבל אני משער שאתה יודע באיזה אזורים ושעות פחות או יותר זה עלול לקרות)
וגם אל תשוויץ בפלאפון שלך

בנוסף:
-מי שאתה יודע שגונב פלאפונים - תלשין, ככה תצמצם את התופעה
-בN95 אני יודע שיש תוכנה שמתי שמחליפים את הסים בפלאפון היא שולחת אוטומטית הודעת SMS למספר שקבעתה עם מספר הפלאפון של הסים החדש - תנסה לברר בפורם סלולארי על התוכנה. אני לא הצלחתי להפעיל אותה (לא התעמקתי בזה הרבה) ולא יודע אם היא עובדת.
אני יודע שבפלאפון ונדמה לי גם סלקום יש שירותים שנקראים איפה הילד או משהו כזה, שמאפשרים חלק למצוא איפה המכשיר במדוייק חלק לפי האזור של האנטנה. (אני חושב שאפשרי רק במכשירים עם GPS, לא זוכר בדיוק) באורנג עסקים יש את זה גם אבל לא ממליץ לך על אורנג (וגם לא פלאפון, אין לי כוח לפרט - סלקום עושים רושם מצויין).
-תשקול לעשות ביטוח.

דרך אגב אני הצלחתי לזאות את הגנב וגם את השותף שלו אחרי כמה שנים אבל בהתחלה שהלכתי למשטרה לא היתי בטוח המאה אחוז - היתה מבוהל מדי וזה הלך, בכל מקרה איפה נגנב לך הפלאפון? אפשר למצוא את הגנבים לבד יותר טוב מהמשטרה אם מתאמצים.
ותיזהר כי יש קופים שיתחילו לריב איתך אם תילך למשטרה - תעשה תשיקולים שלך

דבר אחרון: לכל מכשיר יש מספר ייחודי, לא יודע על זה עוד פרטים אבל אם אתה יודע איפה באזור שלך מוכרים פלאפונים גנובים זה מעלה את הסיכויים שלך למצוא את הפלאפון (הם בדר"כ מוכרים באותו יום לחנויות/חברים/שוק)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר