לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2007, 09:53
  דוק05 דוק05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.05

ציטוט:
אני אוהב להיות שוטר ואני לא יודע מה הייתי עושה במקום שהיה גורם לי להרגיש כזו שלמות עם עצמי
מוריד את הכובע בפניך, חזק ואמץ!

ציטוט:
אבל מה ... זה לא אומר שצריך לבחון אותי במיקרוסקופ וגם זה לא אומר שכל פעם ששוטר עוצר אותך בצד ואומר רישיונות בבקשה בלי להגיד בוקר טוב אז זהו כל השוטרים לא מנומסים
בגדול אתה צודק, אבל מה עושים כשאזרח ממוצע נפגש עם שוטר ממוצע 4/5 פגישות מסתימות עם טעם מר? עוד דוגמא: פעם אחרונה שעצרו אותי לבקורת (הולך רגל) השוטר נפנף לי עם היד כמו איזה נהג מסאית שמסמן לך לעבור.... המילה היחידה שיצאה לו מהפה: "תעודת זהות", כל המקרים שהבתי גם כאן וגם בתגובה הקודמת הינם ממקור ראשון, לא שמועות ןלא טל' שבור בטווח של שנה וחצי.....

ציטוט:
אני לא יודע מהיכן אתה בארץ אבל אני מוכן להזמין אותך לסיור במחוז ת"א אולי תפגוש כמה שוטרים
שיגרמו לך לראות את המשטרה ממבט אחר
תודה, אבל יש שוטרים גם במשפחה!

ציטוט:
וחוץ מזה ידידי אני עוד לא ראיתי מישהו אורב בפינה לעובדי מד"א על מנת לצלם אותם ברגעים של חולשה
ואופי העבודה של מד"א עם כל הכבוד שונה בצורה גמורה משל משטרת ישראל (הלוואי עליי)

כאן אתה צודק לחלוטין! לצערנו לתקשורת יש יד בדבר. אבל! כל הבקורת שרשמתי איננה על סמך התקשורת! הינה מ"חוויות" אישיות לא רק כאזרח,אלה גם מתקופת עבודתי במד"א וגם מאותם שוטרים קרובי משפחה שמשרתים במשטרה.....

לסיכום: הביקורת שלי איננה מתוך רוע או סתם רצון לרדת על המשטרה, הכל נובע מתוך כאב לראות את הגוף הזה במצב בו הוא נמצא היום!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר