לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2007, 20:29
  sarelg sarelg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07

מחזק מאוד ורציתי להוסיף:

אל תחשבו שרק שיכרות מסכנת אתכם במצב של נהיגה, אני אתן דוגמא ממקרה שקרה לי בנוגע לעייפות...
קודם כל, הרבה אנשים חושבים (וגם אני הייתי ביניהם), שגם אם אתה מאוד עייף, אפשר לנהוג כי זה מעורר אותך או לא יודע מה, אז זה ממש לא נכון...
לפני בערך שבועיים חזרתי מהצבא אחרי 28 יום מאוד קשים... כמובן שבגלל שהסופ"ש בבית כל כך קצר רוצים להספיק הכל מהכל, אז לא טרחתי ללכת לישון אחרי שחזרתי...
בערב הייתה מסיבת יומולדת לידידה שלי מחוץ לעיר ובלית ברירה וחוסר במכוניות נאלצתי לנהוג בעל כורחי... לקחתי איתי שני חברים..
בדרך לשם הרגשתי מאוד ער, בלי טיפה של עייפות.. הגענו, החנינו ונכנסנו למסיבה.. היינו שם כמה שעות (לא שתיתי טיפה של אלכוהול), ועכשיו הגיע הזמן לנסוע הביתה... פתאום נפלה עליי העייפות של החודש האחרון.
התחלתי בנסיעה והרגשתי קצת עייף, הורדתי חבר אחד בביתו ונסעתי לכיוון החבר השני, בדרך אליו כבר ממש הרגשתי איך אני נכבה, ואיכשהו הצלחתי למשוך עד אליו... כשהוא בא לצאת אמרתי לו: "שמע, לא נראה לי אני מגיע הביתה ככה...", הוא אמר לי "שטויות, זה שני מטר"...
מה שנכון נכון, עוד שני מטר אני בבית, יאללה ניסע..
התחלתי בנסיעה היחסית קצרה לעבר הבית, והתחלתי ממש לנקר, ניסיתי לתפוס את עצמי בידיים ולהתעורר.. נעצרתי מול רמזור אדום, פתאום אני מתעורר, ומוצא את עצמי מול אותו רמזור, עדיין אדום, עם רגל על הברקס... פתאום הבנתי שממש נרדמתי פה מול הרמזור ולא היה לי מושג כמה זמן עבר, אולי דקה, אולי חצי שנייה.. אבל ממש נרדמתי, הייתי במצב מלא של שינה והרגל יכלה להחליק לי מהברקס והייתי נכנס ישר אל תוך הצומת..
מסתבר שהמקרה הזה לא היה מספיק כדי להעיר אותי והמשכתי בנסיעה די מנומנם, פתאום שוב אני מתעורר והדבר הראשון שאני רואה הוא אי תנועה עם עמוד שועט לעברי ב-40 קמ"ש... ממש בשניה האחרונה הצלחתי להסיט את ההגה ולא לפגוע בו, אחרי זה כבר האדרנלין די העיר אותי והגעתי הביתה די מעורר ומעורער... אם לא הייתי במקרה מתעורר בשנייה האחרונה אני לא יודע איפה הייתי עכשיו.

בקיצור, אל תנהגו כשאתם עייפים, גם אם כבר עשיתם את זה מיליון פעם, ונראה לכם שזה לא משפיע עליכם, כי זה פשוט קורה ונרדמים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר