לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2005, 18:14
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אני מניח שאם אחראי מתנדבים שלך או אלי יפה היה קורה את התגובה שלך

הוא היה יוצא מדעתו ..
ציטוט:
במקור נכתב על ידי אוגוסט04
מסלול קד"צ פאראמדיקים: 8 חודשים קורס קד"צ, חודשיים טירונות בביסל"ש (03) ועוד 4 חודשים קורס במסגרת השירות הסדיר.
ומה אם בתי חולים ..? 80 משמרות השתלמות נט"ן בתחנות ?
לגבי המסלול שאמרו שכדאי לעשות: מתנדב -> נהג -> חובש בכיר -> פאראמדיק: לא נכון בכלל לדעתי (אני מתנדב שנה רביעית ומדריך במד"א). נכון שלא כדאי להתחיל ישר מפאראמדיקים בלי להכיר את התחום בכלל, אבל אין שום סיבה לא לעשות פאראמדיקים לפני קורס נהיגה (ובטח שלא צריך לעשות חובשים בכירים קודם).
בנוגע לדיעה זאת .. לא יודע אם לצחוק או לבכות .. וקצת לא ברור לי איך שרדת כ"כ הרבה זמן במד"א מבלי להבין .. שהמקצועיות בתחום זה היא מעל הכול
אין אפשרות לעשות קורס פאראמדיקים בזמן השירות כמה שידוע לי, ובטוח שאי אפשר לצאת מחובשים לפאראמדיקים.
גם טעות .. יש אפשרות לצאת לקראת סוף השירות בתנאי שאתה חותם שנתיים קבע
מבחינת מיונים: ניגשים למיונים 600 איש ועוברים 30. במהלך הקורס לא נופלים הרבה (בקורס האחרון נפלו 2, למשל) אבל הקורס קשה מאוד. אם אתה רוצה מיונים אתה חייב לשלוח בקשה ולצרף אליה המלצות, ואז לשגע את הלשכת גיוס עד שתקבל את המיונים. המיונים לוקחים יומיים, מתקיימים בבה"ד 10 בצריפין, וכוללים בין השאר: מבחנים פסיכוטכניים, דינמיקה קבוצתית, ומבחן הבנת הנקרא באנגלית.

אגב, אם מעניין אותך תפקיד רפואי בצבא, ולא תתקבל לפאראמדיקים, אתה יכול לבקש להיות מיועד להדרכת חובשים: טירונות 03 בביסל"ש, קורס חובשים ואז קורס מדריכי חובשים. המיונים כוללים סימולציה ואולי גם דינמיקה קבוצתית, אבל צריך לעשות עוד פעם מיונים במשך הקורס חובשים (יש הרבה מקרים שבהם אנשים שהתגייסו כיעודי להדרכה בסופו של דבר לא יצאו לקורס מדריכים בגלל חוסר תקן, או שלא עברו את המיונים הנוספים).
בשאר הדברים שנאמרו ..אתה די צודק !

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 20-03-2005 בשעה 18:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:41

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר