לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2007, 14:39
  סמל ראשון סמל ראשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.03
אני נניח,, בסדר, דובר צה"ל שקרן ,והטיס.....

מזל באמת שיש למדינת ישראל גנרל דלשמטה כמוך שמבין כבר הכל !!!!
ציטוט:
במקור נכתב על ידי חוד החנית
"היה איום של טילים", יא אהבל, אנחנו זיהינו את חולית הנ"מ הזו. זיהינו, כשאני מדבר על זה שיהיה איום טילים אני מדבר על זה שלאורך כל שנות ה90 והלאה שוגרו טילים כאלו לעבר מטוסים ומסוקים גם אים זה לא נכתב בעיתונות המנוקדת ועל כן כנראה שאתה לא מודע לכך ,בנוסף לכך שהמודעין בחה"א עקב ורשם בדיוק מה יש (וכמעט גם כמה ) לחיזבלה ועל כן מטוסי חה"א טסים לפחות מאז 95 מתוך הנחת עבודה שבכל מקום ובכל רגע נתון עלול להיות משוגר טיל כזה ( למשל בטח ראיתה את ה"זיקוקים " הצהובים הללו שמסוקים משחררים באופן אקראי כשהם טיסים בשטח לבנון ואפילו בסמוך ,אז שתדע שזה לא לכבוד העניים היפות שלך וכל נור (ככה קוראים לו) כזה עולה בערך כמו כל התחמושת שיש לך האפוד ....וזה גם לא כל מה שנעשה אבל פה זה לא המקום להרחיב בענין),ולזה אני מתכוון שאני אומר שזה שנורה טיל אוו שתים אוו 10 לפני זה
וזה שאתה ראיתה חוליה אחת אוו 100 לא משנות בכלום את המצב מיסודו .
אים צריך לנחות אז נוחתים ואים לא אז לא !
ומה לעשות שעדין "לרוע מזלנו" מי שקובע אם צריך אוו לא זה לא אתה ?

הכוונו מטוס ומה שהלך עם הטייס הפשוט בן זונה הזה בקשר, לא הוזכר בכתבה. כשציינו לו שהוא החטיא את המטרה, הוא ענה בצורה מזלזלת, משו בסגנון זה מה יש. אח"כ התחיל להתווכח איתנו בקשר ש"לא מזהה לא יורה".. מה תזהה, אנחנו אומרים לך שהם במבנה, ראינו אותם נכנסים לשם עם טילים!

אם אתה קורא לטייס לוחם(לא אני קורא, צה"ל קורא ומתיחס עלהם כך בתנאי השרות ובמשכורת ) , לא ראית את המראות שאני ראיתי שם בימים ההם. לא מחלצים לנו פצועים כי "מסוכן מדי" (מתשע החברה שנהרגו לחטיבה אחות שלנו בדבל, ארבעה חמישה סתם דיממו למוות - אבל חלק ניכר מהאשמה רובץ על האוגדור העלוב שלנו שעכשיו מקבל את אוגדת עזה),
טייסים לא יורדים לגובה של פחות מ - 10,000 רגל "כי מסוכן". מי שנלחם בשנות השמונים בלבנון זוכר שיצא לנו לראות "את הלבן בעיניים" של טייסים מרוב שירדו נמוך.
.נו ובמה זה שונה ממה שאני כתבתי פה ?
ציטוט:

בקיצור אני חושב שלא פה יש מחדל ,המחדל הוא שיש אנשי אוויר שלא מוכנים לטוס פנימה עם אספקה אוו לחלץ פצועים תחת אש אוו לבצע כל משימה אחרת מחשש לאכוז העדין שלהם .
עם כל הכבוד ,טייס(למרות שהוא קם כל בוקר לניחוח חביתיות
וקורנפסלקס ולא לריח הלוף) הוא לוחם ולא בכדי נקבע כך !
הגיעה הזמן להפנים את זה ,ומי שזה לא מתאים לו יכול להוריד את הכנפים והדרגות לחתום על מטטא
ולהתחיל לנקות את חניית מפקד הטייסת !

בזה שזה לא מנוקד,שתוכל להבין גם אתה?
כשציינו לו שהוא החטיא את המטרה, הוא ענה בצורה מזלזלת, משו בסגנון זה מה יש. אח"כ התחיל להתווכח איתנו בקשר ש"לא מזהה לא יורה".. מה תזהה, אנחנו אומרים לך שהם במבנה, ראינו אותם נכנסים לשם עם טילים!
ואולי באמת יש דברים שבהם מה שרואים מכאן לא רואים משם כמו כמות דלק במטוס מלאי חימוש
(תתפלא פצצות לא צמוחות מתחת למטוסים באופן טבעי בלתי מוגבל).......
אגב נגיד שהוא היה יורה והיה מסתבר שזהיתם לא נכון /קצר בתקשורת בינהם גרם להפצצת הבית
הלא נכון ויש 10 "לא מעורבים " הרוגים מי היה לוקח על זה אחריות ?
אתה!?
אוו שהיתה מגלגל אשמה על הטייס הבן ....?!

טייסים מכוונים למטרה ולא פוגעים בשיט. למה?
יש סיכוי קלוש שמסיבות מספיק דומות לכך שצנ"פים (במובן הקלאסי של המילה) כמוך מכוונים למטרה מ25 מטר ולא פוגעים

אגב, בכתבה כתובה הגרסה השקרית של חי"א שהטיל בא מדרום. שקר וכזב! אני ראיתי את הטיל מגיע, פוגע במנוע השמאלי של המסוק, אחרי 3 שניות מדליק אותו, ואת המסוק נוטה ימינה, צולל לוואדי אפוף אש בהירה כמו הלוגן.
נו ,והנה כמה מזל יש לנו שוב שיש לנו אותך ולא נאלץ להסתפק במסקנות של יחידה מיקצועית שכל תפקידה בחיים הוא לחקור נסיבות התרסקות של כלי טייס .

הפ כיוונו להפיל את המסוק אחרי שאסף את הכוח. אגב, להגיע לשם הגעתי ברגל, הרבה לפני מבצע ההסקה.
ואת זה אתה יודע בגלל?
החיזבלה סיפר לך בהפסקת תה משותפת?
החייל שמספר על כך שהוא ראה את הטיל מגיע לא אומר אמת, הוא בדיוק פרק מהמטוס והיה עסוק בלהתארגן, עובדה, הטיל היה אצבע אדומה\כתומה ולא ירוקה צהובה..
כלומר גם מי שהיה איתך בשטח משקר ,רק אתה יודע הכי טוב נכון?
ואולי לא היו הדברים מעולם...
ואולי כל זה קרה בגלל שמה לעשות לחודש עם כפלס"ט על הראש בחום הקיץ יש השלכות קבועות ומרחיקות לכת אצלך?

ולסיום: אולי כדאי שתחתום על חבילת אבקת הלבנה ותנקה טוב טוב את הג'ורה שלך בעתיד הנראה לעיין ,דרך ההתבטאות שלך לא מוסיפה לך כבוד וזה משתקף גם ברוח התגובה שלי !!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר