לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2008, 21:25
  babalue babalue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.08

את האמת...נרשמתי רק בכדי להגיב לגביי מכללת סלע.בהתחלה גם אני התרשמתי מאוד!! יש להם את הקטע ההיטקי עוד מימי הבועה.די מרשים,כאוטודידקט,למדתי המון בבית לפני שהגעתי,מיותר לציין שלאחר חודש הבועה התפוצצה לי בפנים והבנתי,שזה גוף מסחרי לכל דבר שמחפש לעשות כסף והאיכות היא לא בבת עיניו.
אני לא שולל את המכללה אולי היא מתאימה לכאלו שמדשדשים ומחילים את דרכם.
שנה אח"כ חיפשתי mcse הפעם בדקתי לעומק,וחיפשתי איפה הכבדים לומדים כמו חברה שכבר עובדים בתחום,נסעתי פעמיים בשבוע מנתניה עד המכללה למינהל בצ'ק פוסט חיפה,סיוט.אבל היה שווה.בלי דאווין,ובלי כיתות מפוארות ומסכים דקים,המרצה מתי,טחן את החומר דק דק,הבן אדם מטורף חי את התחום.
המשכתי שם עיצוב מדיה לוויב פלאש,פוטושופ,אילו,דרימוויבר,תמיד נתנו לנו לימוד אקסטרה של תוכנות נוספות פריהנד,מקס קצת..קיצר זה אחד הגופים האחרונים בשוק שעדיין לויאלים לכל תחום וזה גוף ללא מטרת רווח(שייך להסתדרות הפקידים) אז ככה שגם המחיר מעולה ועוד אפשר לקבל מילגות והנחות.אך מה שחרא זה הסביבה הלימודית,כיתות "אפורות" מדי פעם תקלות במחשבים,אתה מתלונן ואומרים זה מה יש.אך אם להיות פייר,כאחד שיודע למדתי המון! והסתכלו עליי אחרת עם התעודה שלהם. להירשם לפני שגם הם יהפכו למסחריים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר