לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2007, 17:55
  Sheriff Sheriff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.07
אחרי הרבה זמן בלי חלומות.. חלום ארוך

מישהו יכול אולי לעזור לי לפרש ? בבקשה?
אתמול גם בלילה לא הרגשתי טוב

הזעתי הרבה והשינה היתה קשה

החלום היה ארווווךך מאוד והוא מורכב מהמון סצנות לא קשורות:

הייתי באיזשהו "כנס" במקום פתוח כלשהו.. האוטו שלי חנה בצמוד לאיפה שהיה הכנס הזה בחניית עפר-חול, פתאום נכנסו לתמונה 3-4 חברים טובים שהיו איתי בבסיס (השתחררתי באוגוסט השנה), צחקנו השתוללנו ושמחנו לראות אחד את השני והעלנו זכרונות ומשפטים מצחיקים, פתאום אני זוכר אותנו בתוך סופרמרקט ושלושת החברים עשו קניות בהגזמה וקנו ממש הרבה דברים כאילו הם מתכננים פריסה או פיקניק גדול..

מפה לשם התמונה של ההתקהלות/כנס חזרה, ופתאום אני רואה את 2 הבוסים שלי, שמחנו להתראות ולחצתי להם יד.

מפה לשם אני זוכר גם סיטואציה שבה אני חוזר ללימודים! הכיתה היתה קצת מצופפת וישבתי בשולחן האחרון מצד ימין (נגיד שמסתכלים על הכתה מנקודת המבט של המורה), שמחתי לראות את כולם והתלהבתי.. אבל לא הצלחתי להבין את החומר שדפנה (המחנכת שהיתה לי) ניסתה להסביר.. זה היה מתמטיקה.. גם להעתיק את הפתרון של התרגיל למחברת לא הצלחתי, ואני זוכר גם (כהרגלי) שתמיד ניסיתי להיות בולט בכתה להצחיק ולדבר.. בצורה אולי קצת מוגזמת

(בין גלגול ועוד גלגול והזעות רבות ורעידות מקור במהלך הלילה) החלום הפך לתמונה של חתונה.. אני זוכר גם את דודה שלי מרגלית, כשהכלה נכנסה זרקו עליה כסף (איכשהו) וגם איכשהו הגיע לידי שטר של 200 שקל ממש חדש ויפה. אבל משהו שם גרם לי להבין שלא היה בסדר לקחת את ה 200 שקל האלה .. אני חושב שדודה שלי מרגלית עשתה לי איזה פרצוף על זה..

אני בטוח שהיו עוד דברים בחלום פשוט הכל מעורפל...

מה אתם אומרים?? יש משמעויות אולי??
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר