לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2007, 09:42
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
נקודה אחרת למחשבה

קודם כל אני מסכים עם ים כחול עמוק שכדאי ליתר ביטחון לקחת פוסטינור כדי להפחית את הסיכויים שתיכנסי להריון
הייתי שואל אם השתמשתם באמצעי מניעה? אבל נראה לי שגם את זה לא תזכרו אז כדאי לקחת את הכדור ולעקוב לראות אם המחזור מגיע או לא ואולי למרות שלא ידוע לי לברר אם יש עוד מה לעשות

בקשר לסוגיה השניה עם החבר אז הנורמה והדבר התיאוריטי הוא להגיד מה שהרוב אמרו שזה נו נו נו לא יפה ככה לא עושים ואיזה מין חברה את ובלה ובלה ובלה הרגיל אבל אני חושב שאת כבר מענישה את עצמך מבלי שיגידו לך את זה (ככה התרשמתי ממה שכתבת בעיקר בסוף) אז נראה לי מיותר להגיד את זה
השאלה היא האם את מתכננת להגיד ולשתף את החבר שלך במקרה שקרה או לא? ואם לא האם את יכולה לחיות אם ה"סוד" הזה בלי בעיה, זאת צריכה להיות החלטה שלך. אם אין לך בעיה לחיות עם זה אז סבבה ואם כן את רוצה לספר רצוי לבחור את הזמן המתאים שהוא במצב רוח טוב (לא עצבני או עייף מיום לימודים ואולי גם עבודה וכו) ולקוות שהוא יסלח לך וגם אם כן יש סיכוי שיהיו דברים שהוא יבקש או תנאים שיהיו צריכים להיות כמו אולי לנתק קשר עם החברה שהלכת איתה או עם הידיד ההוא (סתם דוגמאות שיכולות להיות) אז קחי בחשבון

גם בקשר להתחרמנות האם היא נעשתה בפיקחות או לא אני לא יודע להגיד (ובגדול זה לא משנה כי זה כבר קרה) כיוון שלשמחתי אף פעם לא השתכרתי (אני פשוט לא סובל אלכוהול) אני לא יודע אם אחרי שעה זה יכול לעבור או לא ועד כמה הבן אדם באמת פיקח גם אם הוא נח כמה זמן, אך נראה לי שאולי קצת ירד לך השכרות אך לא היית פקחית לגמרי

שיהיה בהצלחה במה שתבחרי אני מקווה ומאחל לך שמה שישאר לך מהערב הזה זה רק זכרון ולקח ולא דברים נוספים כמו הריון לא מתוכנן לא עלינו, וזה אכן היתה שגיאה חד פעמית שלך

שבוע טוב
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר