לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2007, 17:22
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06

אתה מעדיף להגיע לקרקע מהר,
הנה רעיון מאחד הקרבות המהירים שהיו לי, ראיתי שהיריב יהלום בי חזק בקרב עמידה אז פעלתי עליו פסיכולוגית, אז:
עמוד מולו תן ליריב שלך כבוד רק פעם אחת באופן ברור תן לשופט קידה, ולפני שאתה מתחיל את הקרב תחייך כדי שיחשוב שאתה מסתיר ממנו רעיון ולפעמים זרוק מבטים זועמים לצד, אל תסתכל עליו במבט מפחיד פשוט לפעמים לצד בצדודית הבט בחודרניות, כשיתחיל הקרב שמור פנים וסגור עם המרפקים את הצלעות ואל תמהר אליו כי הוא ייסוג, הראה לו שאתה לא בטוח בתקיפות שלך והוא יתבלבל פסיכולוגית הוא לא יהיה בטוח בהתחלה, להגן או לתקוף, כי אתה תראה לו שאתה מנסה לתקוף אבל אל תוציא את המכות תן לו רק את ההרגשה, ואז הנה הטיפים:
לקרב עמידה:
"זן שין" אתה רוצה לתקוף לאו קיק, נפח את החזה סובב את הכתפיים לאחור והסתכל לו ישר לפנים ותקוף לאו קיק, אתה רוצה לתקוף אגרופים, הראה לו שאתה בא לתת לאו קיק הסתכל לו לרגליים וזוז הרבה שיחשוב שאתה מנסה להטעות אותו, כשאתה תוקף אגרופים התחל את הרצף לפני שאתה בטווח פגיעה ותתקדם אליו עם הרצף ואז יהיה לו יותר קשה להתחמק ולהגן את ההתקפות, הוא יהיה יותר פגיע כי הוא יראה שאתה לכאורה פותח ברצף ארוך של אגרופים למרות שרק 2,3 אגרופים אמורים באמת לפגוע, שלח יד אחת קדימה להטעיה ואז תן לו לאו קיק הטעיה והיי קיק בבעיטה אחת עם אותה הרגל אם אתה יודע או לאוו קיק הטעיה ומאי גרי גבוה לפנים, כשאתה נכנס ברצף של אגרופים ובעיטות חפש את הגב, וכשאתה רואה שהצלחת להתמקם ואתה מצליח לתת אגרופים אל תשנה את העמדה שלך, תקוף ברצפים שלך 2 אגרופים עם אותה יד לפעמים (נסה לגוון), כשאתה רואה שאתה קרוב לחטוף או חוטף אל תפסיק לזוז ולתקוף, תמיד תקוף ברצפים והשתמש במכות יציאה מרצפים כשאתה יוצא, ומכות נקמה כשאתה חוטף, אם אתה חוטף.
קרקע:
אתה הקלדת שאתה טוב בקרקע אז אל תיכנס לקלינצ'ים כשאתה לא רוצה,
כדי להוריד אותו לקרקע (אני מקווה שאני אצליח להסביר לך פה בפורום) שלח את 2 הידיים של קדימה לשבריר שנייה כאילו אתה מחפש הטלה של ג'ודו ואז צלול לו לרגליים, אם הוא לא נופל מהצלילה למרות שאתה תופס נכון שים את הרגל שלך אחרי הרגל שלו למרות שאתה ממשיך לדחוף עם הצלילה
(הכשל אותו) כשהוא יפול הרגל אצלך ואז אתה יכול לנצח בנעילת רגל, במקרה שנתקלת בבעיות עם הרגל תפוס סייד מאונט והצמד אותו אליך עם הברך מצד אחד ועם המרפק מהצד השני ואז ב"ציפה" עלה למאונט ואז חופשי יש לך אגרופים לפנים ואתה יכול לנעול לו את האפשרות לפעול סטרייקינג או שתנעל אותו, לדוגמה: "קאסה גאטמה", "ג'וג'י גאטאמה", "קימורה", אחת מנעילות שורש כף היד או לחנוק אותו ב"גיליוטינה", חניקת חולצה/ג'אקט, "חניקת חרק", משיכת ראש (לחץ על עמוד השדרה), חניקת לחץ של תפיסת אגרוף על העורק הראשי בצוואר, אלו רק רעיונות שהם חוקיים בקרב חופשי והם לא "מלוכלכים", הכי חשוב בקרקע להתמקם (מצב שליטה) "לצוף" עליו ולעשות "ציפה" בינו לבין מצבי שליטה אחרים, יש לוחם שאני חושב שקוראים לו קרלוס שהוא יודע "ציפה" מדהים, אני ממליץ לראות אותו כדי ללמוד "ציפה".

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 19-12-2007 בשעה 17:39.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:43

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר