לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2007, 14:03
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

סליחה. אני לא מוכנה לקרוא את המשפט הזה "היא מחקה אותי לגמרי", "אני שבור/ הרוס" וכדומה. לא מוכנה ושלא תגיד את זה שוב.

אתה בנאדם שלם. אל תתן לאהבה נכזבת לרמוס אותך! יהיו בחיים דברים יותר נוראיים ממישהי שדחתה אותך- וגם איתם בסופו של דבר תצטרך להתמודד ולקום על הרגליים.
אף פעם אל תתלה את האושר שלך במישהו אחר. לא משנה מה המין שלו ולא משנה אם הוא יהיה לצידך כל החיים או לא.

גם אם מדובר בחבר הכי טוב שלך שאתה יודע שהוא לעולם לא ינטוש אותך/ או אח שלך שאתה מוכן למות למענו, זה לא בטוח.למה לא? כי דברים קורים, דברים משתנים. אנשים יכולים לאכזב במקרה הטוב, או >חס וחלילה, במקרה הרע< למות. ואז מה?מה עם האושר שלך?

אל תבין אותי לא נכון, אני לא אומרת שלשמוח בגלל מישהו זה דבר רע, להפך. חברים ואנשים שאתה אוהב הם אחד הדברים שגורמים להכי הרבה אושר, אבל אם אתה נתלה באותו אדם וקורה משהו, אתה נכנס לדאון רציני וסוגר את עצמך! (הרי אתה כתבת: "ומה איתי?שבור, מרוסק. אני פשוט לא אותו אחד מאז, בהפסקות מתבודד לי, פשוט לא נותן צאנס")

אל תתן לזה לקרות! חבל! תרים את הראש, תמשיך הלאה ותפתח את עצמך בחזרה לאפשרויות, חפש מדהימה אחרת- פנויה!

אין סיבה שתתמרמר. דברים כאלה קורים ועוד יקרו (חיים, מה לעשות).

המון בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר