לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2008, 06:29
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה דעה אישית

ראש ממשלה מסוכן מסוכן מאוד למדינת ישראל.
הוא יעשה הכל כדי לצוף ולהישאר למעלה.

בימים האחרונים עולים בי מחשבות על "השלום שאנחנו עושים".
הרי שלום שלום עושים עם אוייבים הלא כן ? שלום עושים עם שונאים ? שלום עושים עם מי שבאמת רוצה לעשות שלום לא ?
אז מישהו מכון לעזאזל להסביר לי מי אחראי על מה ?

בכל יום חברים בכל יום ואין יום אחד שהוא לא כזה אני פותח את אתרי האינטרנט מודעות החדשות ערוצי הטלויזיה ובכל פעם מחדש "כוח צהל היה בבית חנון ,כוח צה"ל עצר מבוקשים ברמאללה ,כוח צהל עצר מבוקשים בג'נין ,כוח צהל גילה מעבדת נפץ וכו ...
איך שיוצאיםההודעות על המעצרים או החיסולים מיד הדוברים ששים ואצים מיד לתשקורת כדי לספר לנו כמה שאולמרט "תותח והוא מגן על המדינה יחד עם האילם (ברק)" מיד רצים להם אבו זיאד אבו מאזן וכל האבועלי למינהם ומספרים לעולם כמה שהם מסכנים ואנחנו טובחים בהם .

אם רוצים לעשות שלום וצה"ל עושה את העבודה שהוא אמור לעשות לא רק עבור ישראל אלא גם עבור אבו מאזן במקומות שהוא בעצם אמור לשלוט בהם מין הסתם אז מדוע ההתנהגות של "מי רוצה להיות שקספיר"? אצל העררבים תרבות המסכנות הבכי הנהי והיבבות נהפכו להיות עניין של מקצוע מבוקש ואפילו נדרש במחוזות הלפסטינים .
כך כאשר כוח צה"ל מחסל מבוקשים ברמאללה 40 מטר מהמוקטעה מייבב לא אבו זובי מאזן ומספר לעולם "שאנחנו טובחים בהם".

ברשות הפלסטינית אין מנהיג ואין מוביל הכל כאלם פאדי הכל על "נעשה עוד כמה תמונות ויהיה בסדר" אבו מאזן שאמור להשליט סדר בגדה ולנהל את הרשות שלו כמדינה גם את הדבר הקטן הזה הוא לא עושה לא בגלל שהוא לא מסוגל ,אלא בגלל שהוא לא רוצה !!!
ושצה"ל עושה את העבודה עבור ...הם גורמים לשקספיר להסמיק באיכות המשחק שלהם .

לצערי הרב שלום בזמני לא יהיה (ואני צעיר ) ולשמחתי הרבה בכל פעם שעולה בי מחשבה נוגה של "הנה הנה אוליי הפעם אוליי ורק הפעם יהיה שלום" הם (הפלשיתים) אינם מאכזבים אותי לעולם ...לא במלחמה ולא בפיגועים.

ואם הם חלילה "מאכזבים" תמיד יהיו לנו "יהודים" שטובת הכיסא יעניין אותם ולא טובת המדינה.
אני בספק רב מאוד אילו היה עומד אולמרט הטרמפיסט מול המראה ואומר אני ראש ממשלת ישראל מגן העם היהודי כדוד המלך כשלמה אני מגן העם ,אם זה בכלל היה משנה לו משהו ,לנו זה בטוח משנה שהוא מחריב את המדינה.

מה שכן ישנה לנו את החיים זה החלפתו המהירה וקבירת החמור המהירה למפלגת קדימה יחד עם כמה עסקים בזויים שלה..
אני מעדיף את חד"ש בממשלה מאשר את קדימה לפחות אני יודע עם מי יש לי עסק .

לצערי הרב שלום לא יהיה הים אותו הים הערבים אותם ערבים והפוליטקאי הישראלי המצוי והלא רצוי ישאר תמיד ...
אלי

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:51

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר