לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום ASP חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > ASP
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2005, 12:07
צלמית המשתמש של k4school
  k4school k4school אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.02
כמה הערות :

א. התגובה של gm1987 נכונה מאוד !
ב. השאלות שלך מאוד מוזרות כמי שלמד asp בבית הספר כשהן בכלל קשורות לשפות שהיית חייב ללמוד קודם

נתחיל
הערה :כל מה שמתחת לצערי כולל רק הפניות מפני שאינך נמצא כרגע ברמה לקבל תשובות של קוד זה או אחר. תחשוב בצורה רצינית לגשת למורה שלך ולבקש עזרה וחזרה כללית תוך דגש על מה השפות שאיתן עובדים ומה השימוש והמטרה של כל אחת.
אני רוצה שכאשר המשתמש ילחץ על כותרת של הודעה בפורום, בתוך טבלת ההודעות, ישירות מתחת להודעה יפתח חלון עם גוף ההודעה וכאשר ילחצו על כפתור נגיד כמו סגור את ההודעה גוף ההודעה יסגר. הבנתי שאפשר לעשות את זה עם java script השאלה היא איך אני משלב בין שתי השפות ואיך אני בכלל יוצר את הקטע עם גוף ההודעה המוצג.

מה הקשר של asp לדעתך לבעיה שלך ?
היכן אתה רוצה שהודעה תפתח או תסגר, על שרת או אצל הגולש ???
האם אתה מבין מה זה בכלל טכנולוגיית צד שרת ולמה היא נועדה ? נסה להסביר מה אתה מבין כדי שנוכל לתת לך תשובה

מומלץ לחזור ללמוד שפת סקריפט (תבחר איזה שפה אתה יודע או רוצה ללמוד כדי שנוכל לעזור)

כשאני מנסה להציג "תזכיר" של מסד נתונים בaccess אני לא מצליח להציג אותו עם קפיצות השורות. נגיד כשמישהו מכניס טקסט וקופץ שורה הוא מציג לי אותו כשורה אחת בלי קפיצה

אם קודם דיברנו על לחזור ללמוד שפת סקריפט הרי שכאן כבר נראה שכדאי לעשות חזרה על שפת html :-(
עם הרמז הזה תוכל להגיד לי למה כשהגולש מכניס מעבר שורה ואתה רואה במסד הנתונים מעבר שורה בעמוד לא רואים מעבר שורה ?

הבנתי שאפשר לעשות זאת באמצעות פונקציית replace אך אין לי מושג איך אני משתמש בה או משהו בסגנון, אם יש לכם קוד מוכן שיסביר לי או משהו זה יהיה סבבה.

א. אם תענה על החלק הקודם תבין למה שימוש ב replace יכול לעזור ומה מחליפים במה
כדי ללמוד שימוש פקודה זו אחרת תוכל לעשות שימוש בטבלת הפקודות הרישמית של השפה באתר מייקרוסופט אבל לפני שאני מפנה אותך להסבר תחשוב בכלל מה בדיוק הפקודה עושה שבכלל אתה מזכיר אותה

ב. יש לי הרבה קודים מוכנים ולא נראה לי שיש ממשק שאני בונה שאינו כולל שימוש ב replace. תוכל לשלם ולקנות קוד מוכן. עם זה אם אתה רוצה ללמוד אז אני מוכן לתמוך ולעזור בחינם

אני רוצה לחלק את הפורום לפורום פתוח, שלא צריך איזה קוד בשביל להכנס אליו ופורום סגור שצריך קוד בשביל להכנס אליו. אם יש איזו שהיא דרך קלה זה יהיה אחלה.

יש דרך מאוד קלה :-)
לומדים html
לומדים שפות סקריפט
לומדים asp
לומדים עבודה עם מסדי נתונים ושפת sql

אחרי שמסיימים זאת ניגשים להסבר הבא:
בונים מסד נתונים שלמשתשמים בו יהיו מקומות לשמות משתמש וסיסמה
במסד הנתונים של הפורום מוסיפים עמודה בוליאנית שקובעת אם הפורום חופשי או לא
בכל עמוד בפורום עושים בדיקה על הנתונים במסד הנתונים אם הפורום חופשי או לא
אם הפורום לא חופשי אז בודקים אם הגולש רשום (ע"י קריאת עוגיה או משתנה שרת "סיזן")
אם הגולש אינו רשום אז שולחים אותו לטופס רישום ואם הוא רשום אז מציגים את העמוד
בעמוד הרישום תעשה בדיקה לנתונים שהגולש מכניס אם הם מתאימים למסד הנתונים ואם כן אז תגדיר לו משתנה סיזן ותחזיר אותו לפורום
פורום הוא פרוייקט סיכום ללימודי פיתוח אינטרנט בבית הספר וצריך ידע כללי בכל מה שלימדו. זה פרוייקט קל וטוב לסיום.

בהצלחה ומצטער שלא יכולתי לעזור יותר בשלב זה
ענה על השאלות שלי והתקדם בשלבים

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר