לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2008, 16:28
  -ScorpiuS- -ScorpiuS- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.05

תרשה לי שוב לחלוק על הטיעונים שלך ...

1. בוא נתחיל מלהגיד בחוץ תוכניתן שחור , ואני הייתי בכמה רעיונות עבודה ואפילו עברתי אותם ואני עובד בתחום. זה לא מעניין אף אחד אם אתה תוכניתן שחור, ירוק או צהוב מה שכן חשוב זה נסיון ידע ומבחן. ובכלל אם אתה שואל אותי כל הדיבורים האלה על תוכניתנים שחורים באים רק מכיוון החבר'ה שסיימו את הקורס ומשחקים אותה בתוכניתנים היחידים בצהל.

2. אני לא יודע אם אתה באמת יודע איך הולכות ההקצאות לקבע אבל אם המחלקה שלך באמת רוצה אותך אז אתה תשאר בכל מקרה כי התקנים של הקבע הם לפי מחלקות וגפים ולא לפי מקצועות (או לפחות ככה זה היה בתקופתי).

3. בקשר למה שאמרת שהיו איתך עתודאים וקצינים בקורס אז זה כמובן טוב ויפה אבל ברור לך שכל העסק הזה הוא על מנת להשאיר את האנשים היותר טובים בצבא בגלל הבריחה ההמונית שקיימת כרגע ... בכל מקרה אם אתה כבר מציאים לך צ'ופרים אז עדיף כבר לצאת ללימודים על חשבון הצבא או לפחות זה מה שעשו כמה מחברי לגף.

ולסיום קצת בנימה אישית , אני מבין שהיית בקורס ואתה מלא בגאווה שהתקבלת ועברת אותו (וזה אכן קורס איכותי). אבל בסופו של יום בצבא הקומבינות וקיצורי הדרך שלנו יש דרכים הרבה יותר קצרות להגיע לסוף השירות הצבאי אם מקצוע מבוקש ביד .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:53

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר