לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2008, 14:18
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
השתלמות מדריכים וסמינר מדריכים מזורז במחוז נגב (ודיווחים נוספים)

היי.
אני רק רוצה לדווח שהיה בסופ"ש האחרון סמינר (שני סמינרים בעצמם) במחוז נגב, בו השתתפו כל קיני מחוז נגב (ביניהם: מיתר, ערד, קיני ב"ש, קיני אשקלות, קן אשדוד, קן קריית גת, קן מצפה רמון ועוד...).
היה השתלמות מדריכים, בו נערכו שיחות בנוגע להדרכה, הצעות, עזרה ותמיכה למדריכים.
והיה גם סמינר מדריכים מזורז שבו עברו פעולות על הכנה לקראת ההדרכה לאנשים שהצטרפו לאחר הקורס מד"צים או שהם לא יכלו להגיע לקורס.

אני הייתי בסמינר מד"צים 2007 שהיה בקיץ אך מפני שלא התחלתי עדיין להדריך בקן נווה זאב (בקרוב מאוד... !) שובצתי לסמינר מזורז ולא להשתלמות המדריכים.

"ערכת הנושא" של הסמינרים היה "רייטינג".
כל הנושא של אידאל היופי, המצב בו החברה נראית מפאת שטיפת המוח שעוברים מהטלויזיה והמחשב, הסתה ולחץ חברתי.
אלו הן השיחות שעברו ואני חושב שעברתי פעילות מאוד ערכית וחשובה, וגם מעניינת בהחלט!
זה בהחלט נתן לי עוד מוטיבציה ללכת להדריך ולהשתתף במערכת החינוך של ב"ש ולעזור ולשנות.

בנוסף, אתמול (יום שני) סגן ראש עיריית באר שבע ומחזיק תיק החינוך, רוביק דניאלוביץ', ביקש להפגש עם בוגרות קיני ב"ש. (כיתות ט-יב בכל קיני ב"ש הכוללים את: קו רמות, קן ט', קן נווה נוי, קן נווה זאב, סניף ג', סניף יא')
הוא רצה לקבל חוות דעת על תפקוד מע' החינוך ועל החינוך בפרט. רצה לקבל "דיווחים" על מה פועלנו בעיר ואיך אנחנו עובדים לשינוי במצב הנוכח, שהוא לא משהו... בנוסף, הוא גם ביקש לקבל מאיתנו תלונות ובקשות כגון: מבנים ראויים, עזרה כספית, עזרה פרסומית ותמיכה מצד בתי הספר ועוד... במהלך השיחה הוא הציע מגוון פתרונות שונים לבעיות שהועלו לאויר.
בין היתר הוא הודיע על שיפוץ קן נווה נוי שיחל ביום רביעי (למיטב ידיעתי), בניית מבנה לקן רמות, כרגע קן רמות הוא קן נודד אשר עושה את פעילויותיו בקור המקפיא של המדבר או בבתי"ס הנסגרים בשעות מוקדמות ומלבד זאת מגבילים את הפעילות של הקן.
הוא הודיע על שינויים בסניפים של ב"ש (אשר נותנים עזרה במקצועות עבודה ואיגוד נערים עובדים, זאת כמובן לעזור לחוליות החלשות של העיר. הם פועלים בשכונות הקשות כמו שכונה ד' וג' ו-יא'.) השינויים יכללו שיפוצים של מבנים קיימים ובניית סדר ולו"ז שיאפשר לסניפים לנהל פעילות תמידית וטובה.

בנוסף, ביום שישי הזה (והכמה שאחריו) יחל מבצע גיוס ילדים בכיתות ט' בכדי לפתח דור המשך לקיני ב"ש. הקומונרים של הקינים מתכוונים לעשות פעילות גדולה מאוד ביער לון ומזמינים את כ-ל מי שהוא בכיתה ט' להצטרף לפעילות.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר