לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2008, 17:09
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

בכלליות, שכל בנאדם ילבש מה שהוא רוצה. אצלי שפת הגוף והבגדים באים כמשלימים. כי זה בונה אצלי את הרושם הראשוני. מסובך לי להסביר את זה.. זה לא שהבגדים עושים את הבנאדם, אבל הם בהחלט חלון הצצה לגישה שלו. לדוגמא: אצלי בשכבה יש את הבחורצ'יקים שנוהגים להראות לכל העולם את הבוקסר שלהם, כשהמכנסיים >ג'ינס אופנתיות< קשורות בחגורה על חצי התחת. לי זה מתקשר לזלזול (והם לא האנשים הכי צייתנים ורגועים שיש). זה לגבי המראה ששאלת.

אבל באמת שתעזוב אותך מלבוש! תלבש מה שאתה אוהב.. אל תהיה מודאג שבחורה תדחה אותך רק בגלל הבגדים שלך! זה שולי, לא הנתון שבאמת יקבע. מה שיקבע זה איך תתנהג- וגם לזה אתה לא צריך להשתדל יותר מדי. אין טעם לזייף את עצמך, לתפוס את הבחורה ולהשאר איתה על מה שלא, כי אם זה לא ממש אתה אז במילא נפרדים בשלב זה או אחר, או שזה פשוט פוגם בהנאה.

אני שמחה שאני לעזר, אבל אל תקח אותי כמורה פרטית. יש פה אנשים מנוסים ממני.. חבל לא להקשיב להם. יש דברים שבהם אני לא צודקת או שאחרים יוכלו לסייע יותר

עריכה: עכשיו ראיתי את ההוספה שלך לתגובה.. תשאר עם המוטו הקודם!! הוא נכון לגמרי ואני גם לא חושבת שאני יכולה לקחת אחריות כזאת על מישהו... אבל תודה..

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 18-01-2008 בשעה 17:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר