לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2008, 16:48
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07

סמב"צ (סמל מבצעים) - העבודה בגדול כוללת אחריות על קבלת דיווחים מהשטח על הקורה - תפקידך הינו להעביר מסרים ודיווחים על פעילויות היחידה שלך וכמו כן תכנון משימות,וידוא ביצוען,מעקב,טיפול,מתן מענה וניתוב בעיות/תקלות וכדומה בין מחלקות ביחידה שלך. חשוב לציין שהעבודה כמובן משתנה ממקום למקום.עובדת חדר מבצעים אויר(פקמ"צית) בעובדה לא עוסקת באותו תחום שבו מתעסקת עובדת חדר מבצעים בחמ"ל בקרייה,עזה,צפון הארץ או כל מקום אחר. לכל יחידה כמעט בצה"ל יש חדר מבצעים(=חמ"ל,אג"ם,מב"ק) ובכל מקום העבודה שונה ותלויה באופי היחידה ובחיל,כלומר;ישנם חמ"לים מבצעיים,חמ"לי קשר וחמ"לים לוגיסטיים(לדוגמא).

לדוגמא-אצלי בבסיס יש לפחות 10 חמ"לים כל אחד מתעסק בתחום אחר.החל מהחמ"ל הכי פחות מעניין לטעמי שמתעסק בתחום אבטחת הבסיס,שמירות וכל מה שיוצא בזה ועד לחמ"לים שמתעסקים בדיווחים לקודקודי המדינה, חמ"לי מודיעין,חמ"לי קשר וכו’ וכו’ בכל חמ"ל ישנם עובדי חדר מבצעים אך כל אחד בתחומו...

העתקתי את זה מאיזה פורום של וואלה
http://community.walla.co.il/?w=/507/1272/9891870

ואני מחזק את דבריו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר