לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2008, 16:09
  aviv.k aviv.k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.08

1. לשאלתך, האם עדיף חשבון סטודנט או חשבון משכורת. מה שעדיף עבורך זה חשבון עם ההטבות הטובות ביותר. אני מציע לך להכנס לפחות לשני סניפים של בנקים אחרים, לשבת עם הפקיד שמטפל בפתיחת חשבון חדש, ולקבל הצעה לניהול חשבון. תברר מה העמלות על הפעולות, מה גובה הריבית על פקדונות, אילו הטבות אתה מקבל, האם אתה מקבל מתנה בעת פתיחת החשבון (שזה פחות חשוב אבל תמיד נחמד לקבל מתנות).
אח"כ תיגש לבנק שלך עם ההצעות, תבדוק מה התנאים לניהול החשבון שלך ותבקש מהם לשפר את התנאים בחשבון לפחות לתנאים שהציעו לך בבנקים אחרים. אם מסכימים - סבבה. אם לא - אתה יכול להעביר את החשבון שלך לבנק אחר. אל תשכח, זה הכל עניין של משא ומתן, בנק זה כמו שוק.

2. לגבי המשכנתא:
2.1 עד כמה שידוע לי אתה לא צריך לנהל חשבון בבנק ממנו נטלת משכנתא. אין שום קשר. אתה יכול לנהל חשבון בבנק X ולקחת משכנתא מבנק למשכנתאות Y.
2.2 לקיחת משכנתא זו בדר"כ העסקה הגדולה ביותר שבנאדם בארץ עושה בימי חייו. צריך לללמוד את הנושא ולא למהר לקחת משכנתא והתחייבות ענקית לעשרות שנים מבלי להבין מה אתה עושה, תדאג לקבל כמה הצעות מבנקים שונים, ולהחליט מה הכי נכון בשבילך.
הבנקים למשכנתאות ישמחו לשבת איתך לפגישת ייעוץ לא מחייבת ולתת לך את כל המידע שאתה צריך. נדמה לי שמזרחי טפחות יש שירות טלפוני, אתה יכול להתקשר ולהתייעץ בטלפון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר