לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2008, 19:37
  -elad- -elad- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.08

אני אגיד לכם את האמת, מהתווים פשוט נבהלתי כי זה לא כזה כיף ללמוד את זה וגם עכשיו יש לי לחץ של מבחנים אז ממש נלחצתי כאילו איך אני אצליח גם ללמוד למבחנים וגם את זה וגם לנגן.. אז חשבתי עוד כמה חודשים שיהיה לי זמן פנוי אני אחזור לזה.. אני חוזר הבייתה ב-5, לפעמים ב-6 בערב ועוד יש לי מלא מבחנים להתכונן אליהם.. אז קצת נלחצתי מזה.. חשבתי אולי עכשיו ללמוד לנגן ואח"כ כשיהיה לי זמן ללמוד את התווים האלה כי זה נראה לי ממש קשה..

והייתי מאוד שמח לנסות להפוך את זה בעתיד למקצוע ואם הייתי יודע שזה אפשרי הייתי כל היום יושב עם הגיטרה ולומד גם תווים חחח אבל הגיל הזה לא קצת מאוחר מדי ??

וזה נראה כ"כ קשה.. ראיתי פעם וידאו עם התמקדות על היד של פול מקרטני שהוא מנגן על הבאס.. עוד 20 שנה אני לא אדע לנגן ככה חחחח ועזבו באס, יש דברים שאפילו על קלאסית נראים קשים.. לראות סרטונים ביוטיוב רק מדכא יותר כשרואים כמה זה קשה לנגן כל מיני שירים..

ו-fritz2 בן כמה אתה ?? כאילו נגיד שכל יום אני אנגן איזה שעתיים ואקח את זה ברצינות.. כמה זמן לוקח ללמוד לנגן ?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר