לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2008, 17:17
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

כמה טעויות קריטיות של "אנשים שלמדו צילום אבל לא מבינים אותו בתאכלס":
חושך מוחלט - די קישקוש. כבר באשכול הזה ניתן לראות כיצד ניתן "ליצור חושך מוחלט" ע"י בחירת פרמטרטרי צילום נכונים, כמו צמצם ומהירות סגר, וע"י כך להבטיח כי התאורה הסביבתית לא תכנס לפריים (גם אם קיימת).

כשאתה עובד עם תאורה מלאכותית קבועה - אין שום עדיפות לצמצם או מהירות התריס. אתה לא עובד "בעדיפות" צמצם או "עדיפות" תריס כיוון שהמצלמה שלך לא מסוגלת לדעת מה עוצמת הפלאשים. זו הסיבה שאתה עובד אך ורק בידני.

זו גם הסיבה שאתה לא צריך לעבוד עם מד-אור. אין לו שום השפעה על הצילום שלך.
ייתכן והבחור שהזכרת קודם משתמש במד-אור, אבל אני לא מכיר אותו. מעולם לא שמעתי עליו, כמו שהוא מעולם לא שמע עלי - ואני (וגם משה) מצליחים לעבוד בצורה אבסולוטית ללא מד-אור. אולי כדאי שהוא יבוא לפורום להתרשם מצורת העבודה הדיגיטלית שלנו

בנוגע לכמות האור שצריך לפריים איכותי - אתה יכול לשרוף אותו גם עם פלאש אחד. אין צורך ב 8 פלאשים של 2400 וואט (וואו!). אני אישית עובד עם שתי יחידות של 1600 וואט (אאל"ט) וזה די והותר, אני מצלם בצמצמים סגורים (16) ועדיין לא מגיע לחצי עוצמה. זה באמת חזק מאוד. 8 פלאשים זה רק בשביל אפקטים לרקע ובלאגנים נוספים.

ליאור, חמוד מאוד שאתה משתף אותנו עם הנסיון המקצועי שלך, אם כי זה פורום חובבים. אנחנו מצלמים כחובבים ולכן התוצאות שאנחנו מקבלים עם הציוד שלנו - מספיקות לנו. אין צורך לעבוד כמו המקצוענים ביותר משתי סיבות:
א. רוב המקצוענים לא יודעים מה הם עושים... חובבי הצילום שמצלמים מאהבה - פשוט מבינים טוב יותר מהם
ב. אין כסף לכל כך הרבה ציוד. כשאתה מבין בתאכלס תאורה, אור ובניית קומפוזיציה, אתה מבין שאתה לא צריך יותר מ P&S פשוטה שפשוט מתקשרת עם פלאשים חיצוניים אפשר אפילו לאלתר וזה יוצא סבבה.

ואגב, ראית את הקטלוג של פוקס?
הכל צולם עם מצלמה פשוטה ופלאש ישיר
סוג של אמנות - אבל עדיין קטלוג (ותחשוב על זה)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר