לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2008, 12:06
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מעולה!

הצנזורה רוצה להסתיר את מה שסוכנות הידיעות האירנית כבר פירסמה יום קודם?
הידיעה פורסמה בישראל ביום רביעי 6.2.ומתייחסת למה שקרה ביום שלישי 5.2
סוכנות הידיעות האירנית פירסמה את המידע כבר ביום שהוא קרה.
מה התועלת להסתיר את מה שכבר פורסם?

הידיעה האירנית:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.presstv.ir/photo/20080206/saqebi20080206004532937.jpg]

Shimon Peres attends a ceremony in Sderot

Several rockets have hit city of Sderot in western Israel precisely during the time Shimon Peres was meant to be visiting the area.

At least 10 rockets were fired Tuesday in three separate barrages, latest of which hit the city at 10 pm local time.

A barrage knocked out the power in one of the city's neighborhoods but most of the rockets hit open fields around the city, city's senior security officials claimed.

One rocket directly struck a home in the city leaving six people lightly wounded.

Zionist regime's president Shimon Peres was paying a visit to Sderot on Tuesday. Peres' office kept the trip secret until it was over.

There appeared to be no connection between the visit and the salvo of rockets.

The attack came hours after Zionist forces raided a Hamas police post in Khan Younis, killing seven policemen.

Fighters belonging to Palestinian Authority Chief Mahmoud Abbas' Fatah movement and the Popular Resistance Committees (PRC) claimed responsibility for firing the rockets.

JS/DT

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר