לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2008, 08:46
  fatsrir fatsrir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.08

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yespocket
ג ו-ד אותו הדבר בערך עכשיו שמתי לב
אתה יודע איפה יש טבלה שמדברת על התחום הטכנולוגי?

ולעבודה זה משנה ם אני מMIT או מהטכניון? אפילו שMIT הרבה יותר נחשב יגידו לי שלא רוצים לקבל אותי לתפקיד מסויים כי אני "רק" מהטכניון?
או שיש לזה משמעות גדולה גם אחרי שהתקבלתי לחברה?

בוא נתחיל מזה שאינטל ישראל חוטפים סטודנטים מהטכניון שנה לפני סיום התואר...
דבר שני MIT נחשבת לאחת האוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בארה"ב בכלל ומהפן הטכנולוגי בפרט.
היא נמצאת באותה קטגוריה עם ייל, הרווארד, פרינסטון, סטנפורד וכדומה - הן בקטגוריה של
IVY LEAGUE - היוקרתיות ביותר.

לחברה ישראלית או לחברה זרה במקור אבל שיש לה סניף בארץ, MIT או טכניון לא ישנה הרבה.
לעומת זאת בארה"ב אם תגיד להם שאתה מMIT לעומת מתמודד אחר שיגיד שהוא מהטכניון, הסיכויים למתמודד מMIT גדולים יותר.

בנוסף לזה, לטכניון אמנם יש תוכנית חילופי סטודנטים, אבל לא תראה הרבה הודים וסיניים ויפניים מסתובבים שם, לעומת זאת MIT מפוצצת באסייתים - כי היא יותר מוכרת בעולם כאוניברסיטה טכנולוגית.

עכשיו אם תרצה להתקבל לMIT או כל אוניברסיטה אחרת בארה"ב, תזכור שאתה תקבל ויזת סטודנט שמגבילה אותך בשעות העבודה המותרות (והמחייה די יקרה שם), בישראל שנת לימודים בטכניון (רק שכר לימוד) עולה בסביבות ה10,000-12,000 ש"ח. לעומת זאת בארה"ב שנת לימודים עולה בערך 6,000 - 9,000 דולר! ובפקולטות של רפואה, שכולל PRE-MED ותואר MD - אפשר להגיע ל150,000 אלף דולר! - איך הם משלמים את זה? עם הלוואות סטודנטים (שאתה לא תוכל לקבל, אלא אם אתה אזרח ארה"ב).
וכמובן הדובדבן שבקצפת, הפסיכומטרי שלך לא יתקבל בברכה ותצטרך לעבור בחינת SAT - המקבילה האמריקאית לפסיכומטרי - דוגמא לבחינת SAT בכתובת הבאה:
http://www.americanschool.co.il/eng...88757539640.pdf
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר