לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2008, 23:09
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
לא מסקנות - השערות

מדמ"ל - אולי בגלל הקוטר הגדול של הקנה או שימוש בתחמיש לא אחוד (ואולי אפילו אפשרות להגדלת טווח בעזרת מטען כפול) יש צורך בשימוש באמצעי זה כדי לתקן סטייה.

עוד אפשרות (אם כי גובלת כבר במדע בדיוני אבל אני מאמץ את גישתך שמדובר בטנק ראשון מדורו ולכן אני משתמש פה בדמיון) - ייתכן ולטנק יכולת מסויימת לביצוע ירי עקיף.
במקרה זה יש צורך לשלב בכלי מערכות שיאפשרו שמירה על דיוק בירי לטווחים הנדרשים מכלי ארטילרי.
קצת מטורף אבל אם הסינים רוצים להצטייד בכלי כזה אז על הדרך אפשר לקצץ במערך הארטילרי ולייצר תחמושת 140 מ"מ נפיצה לירי בכינון עקיף בנוסף לתחמושת הקיימת (או להתפשר ולהשתמש במעיך רגיל או בפגז דמוי הרקפת שאפשר לכוון אותו להיפתח בצורה שונה שתהפוך אותו למין קוואזי-מצרר).

לגבי MRS - סה"כ מדובר במודל תלת ממדי של כלי שאין לנו מושג האם הוא באמת קיים והאם בכלל יש דמיון בין התמונה הזאת למציאות (שוב, בהנחה שבכלל יש כלי כזה) כך שאני לא פוסל מצב שהגרפיקאי שייצר את התמונה הזאת, שבסך הכל נראית כמו מסך ממשחק מחשב, לא הקפיד על כל פרט קטן.

שוב, הפעלתי פה את הדמיון. לך תדע למה הסינים מסוגלים- את בעיית המונגולים הם פתרו בעזרת חומה שאפשר לראות מהחלל וברקטות הם השתמשו כשבאירופה הקשת הארוכה הייתה שיא הטכנולוגיה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר