לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2008, 17:42
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
למי אכפת אידאולוגיה?

מה שמשנה זה אם לבן שלי מרביצים בגן שעשועים, או שהוא יכול להנות ולשחק ללא חשש וללא צורך להלחם על כל דבר. זה לא מעניין אותי אם הילד בן הארבע שמחכה בתור לנדנדה לפניו הוא רוצח סדרתי מודחק, כל עוד הוא לא מרים יד, או לפחות כל עוד ההורים שלו שיושבים לא הרחק ממנו ירגישו שחובתם להתערב אם יתפתח עימות פיזי.

אני לא מבין את האידאולוגיה מאחורי אמא שיושבת ומדברת בטלפון ורואה איך הבן שלה בן החמש דוחף ילד קטן ממנו מהמגלשה ולא טורחת להעיר לו, לא כל שכן לקום ממושבה ולחדול מפטפוטיה לכמה דקות. אני גם לא מבין מה האידאולוגיה מאחורי הורים שיושבים וצופים בילדיהם בני השש/שבע משתוללים עם ענף גדול ומנופפים אותו קרוב מאד (בכוונה כמובן) לפניהם של ילדים בני שלוש וארבע שמשחקים בארגז חול. כנראה ההורים האלה נפעמו מעוצמת החוויה המחשלת שילדיהם עברו והעניקו לילדים האחרים במקום.

ואגב, מדובר בגן שעשועים מאחורי המרכז המסחרי ברמת אביב ג' אם זה באמת חשוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר