לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2008, 11:25
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever

אני לא מבין את ההשוואה שלך.

כל הכסף שאתה מקבל בזמן שאתה בעתודה (קרי 25550 ש"ח) הוא בנוסף לכל ההוצאות שהצבא עוד יוציא עליך בזמן השירות הצבאי שלך.

ואף ההוצאות עליך בזמן השירות שלך יכולות להיות הרבה יותר מאשר הוצאות על קרבי.

המשכורת שלך בחובה בתור עתודאי רגיל(תואר ראשון - אני כמעט משוכנע ובטוח שעתודאי טכנלוגית מרוויח כמו כל חייל שדומה לו בתפקידו 350 ש"ח ואני יברר את זה) לא בקו עימות, בתוך בסיס במרכז הארץ שעושה יומיות(אתה אולי לא - כי אתה הולך להיות פארמדריק)שווה למשכורת של קרבי קרבי(700 ש"ח) בנוסף אתה מקבל גם טלפון מהצבא שזה חסכון עצום בחשבון הטלפון שלך.

את ה-3 שנים לצבא אתה חייב לתת כמו כל אזרח אחר, וזה לא משנה אם יש לך תואר או אם אין לך או באיזה גיל לתת את השנים האלה.

נכון הרבה עתודאים משובצים בתפקידים שהם לא הכי המקצוע שהם למדו, אבל גם אם זה להתעסק עם Powerpnt זה לא להכין מצגות ליום הולדת. זה להכין מצגות שמאחורי העשיה שלהם מסתתר המון המון עובדה ותחקיר מקדים. והמצגת הזאת יכולה להיות הזאת שתביא להחלטה מאוד חשובה, שגם בדרך כלשהיא יכולה להציל חיים וכן מהמשרד שלכם באחד מביניני הקריה הצלתם חיים בדיוק כמו הקרבי שעומד באחד המחסומים ומונע בגופו ממחבלים לפוצץ את עצמו על השכנים שלכם.

אומנם אני לא עתודאי ומזל שכך, אבל אני מכיר המון עתודאים(שהם בתחילת שירותם\לקראת הקבע\לקראת שחרור) וחלקם מרוצים והם אפילו לא עוסקים בתפקיד שלהם, וחלקם לא מרוצים והם כן עוסקים בתפקיד שלהם ואפילו בדברים שבאזרחות הם היו צריכים הרבה יותר ותק וניסיון כדי להתחיל להתעסק איתם. הצבא זה מסגרת מאוד גדולה ומאוד מתוסבכת שיש אנשים שנפגעים ממנה ויש אנשים שמרוויחם ממנה(קרי מפקדים שמעבידים תורני מטבח להגיש להם).

אומנם אני לא בעד מסלול העתודה, אבל הוא יכול להתאים לחלק מהאנשים וגם לאנשים שחושבים על המסלול בתור רווח אישי לעצמם - כי הוא בסופו של דבר גם כזה.

תפסיקו כל היום להתלונן כמה הצבא דופק אותכם, תתעוררו הוא דופק את כולם עתודאים,קרבים,עבודי רס"ר כולם נדפקים וזה מה שהופך אותו לכיפי.

"נור" אם אתה כל כך שונא את ההחלטה שלך בעניין העתודה. "כול עוד הנר דולק אפשר לתקן" ואני מכיר מישהו שפרש אחרי 3 שנים (הוא למד לתואר מהנדס) , אם קצת נחישות אפשר הכול.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר