לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2008, 21:28
  Scyber Scyber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.04.08

אז ככה, למשחקי PS3 אין שום הגבלה אזורית על אף קונסולת PS3 לא משנה איזו היא (והאפשרויות הן PAL-אירופה, NTSC\UC - ארה"ב או NTSC\J - מזרח אסיה)

יש עדיין כמה דברים לקחת בחשבון, אם יש לך משחקי PS2 או PSX מסוג שהוא לא NTSC\J (הגירסה הקיימת בסין) הם לא יעבדו לא משנה מה תעשה ועדיין לא הוציאו שום צ'יפ לPS3 וכנראה גם לא יוציאו (לפחות לא אחד שמבטל את ההגבלה האזורית כי כפי שאמרתי אין כזאת בPS3).

עוד נקודה היא העובדה שגירסת ה40GB היא הכי נפוצה והכי פחות משתלמת מהסיבה הפשוטה שלגירסה זו יש בעיה גדולה עם קריאת רוב משחקי הPS2 (אני לא אכנס ללמה אבל הקונסולות המומלצות הן 60 ו80 GB מבחינת משחקי PS2)

ולסיום 1500 זה לא זול כמו שאתה חושב, אפשר להשיג מערכת 40GB אמריקאית מקורית עם משחק שלט וכל התוספות ב300-400 דולר בלי בעיה. זה שבישראל אתה צריך משכנתא בשביל לקנות PS3 לא אומר שזה ככה בכל מקום. בהצלחה.

נ.ב לכל מי שיש לו אוסף משחקי PS2 מקוריים שתוהה אם הם יעבדו על גירסה מסוימת של הPS3 יש באתר של סוני פונקציה מיוחדת לבדוק לגבי כל משחק אם מישהו חווה בעיות בהפעלתו על אחת הגירסאות, הייתי מספק לינק אבל אני עצלן ויש לכם גוגל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:31

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר