לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2008, 13:47
  kwippo kwippo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.08
המנגה של אינויאשה

ובכן, המנגה הראתה את אותות סיומה כבר מלפני שנה (שנה 1= בערך 50 פרקים של מנגה, 50 פרקים במנגה= לא הרבה, ככה שזהו ה-arc שסוגר את העלילה. המממ... סליחה, היה עליי לרשום← 50= לא הרבה בשביל רומיקו טאקהאשי שמורחת את אינויאשה משנת 97 (כלומר, מהשנה הראשונה שלי בבית ספר, ועד השנה האחרונה.... וואו וקגומה עדיין תקועה בכיתה ט'.............)).
בכל אופן, אינויאשה הייתה האנימה הראשונה שלי אז הייתי חייבת לדעת את הסוף למרות שהאנימה לא סגרה את העלילה.
אני לא אכתוב ספוילרים (מי שרוצה שישלח לי בפרטי, אבל זה ארוך, ואני במילא לומדת בו זמנית לכמה מבחנים ואמא שלי עוד מעט תיכנס ותצעק עליי שאסור לי להשתמש במחשב וחס ושלום להתכתב במסנג'ר (לא משנה)). בכל אופן, אני באתי להעביר ביקורת על סדרות מנגה ארוכות וסדרות מנגה בפרט.
אוקיי.... בגלל שאני באמת ממהרת, אז ככה- גם 18 ווליומים או 24 מספיקים לסדרה. אבל 56 ווליומים זה כבר מוגזם........
אין לי בעיה עם סדרות ארוכות, נהפוכו- יחסית לאנשים שאני מכירה, אני דווקא כן מתחברת לסדרות ארוכות ויש לי סבלנות. אבל!!!!! הסיכונים בסדרות ארוכות הם- הירידה ברמת העלילה, הסיפורים בנאליים מדיי, יש חזרות, הסופר כבר לא מקורי והסופר לא יכול להשקיע את הנשמה שלו, בשיא עוצמתה, במשך כ"כ הרבה זמן. וכן, המריחות- שזה הכי מעצבן. אני לא יכולה לתת ביקורת כלפי כל המנגות (נארוטו הפסקתי באזור איפה שמתחיל שיפודן- כי רציתי לראות קודם את האנימה וסדרות אחרות עוד לא סיימתי). (אני מחשיבה סדרה ארוכה- מעל 24 ווליומים).
עכשיו, לגבי אינויאשה- רומיקו (המנגאקה- הסופרת) פותחת ב-arc מורחת את הגעת הקרב, הקרב מגיע- נכנס בעמוד אחד (סליחה, 2) ואז היא מתחילה arc חדש. ככה זה בכל המנגה (או לפחות מהקטע שהאנימה נפסקה). בד"כ אני יותר אוהבת את המקור, אך במקרה של אינויאשה- האנימה עולה על המנגה חוץ מהפילרים.
*אמא נכנסת*
בקיצור- (עוד לא נגמר←אבל סוף דפוק).

אוקיי המשך- עריכה-
אני יודעת שיש הרבה ביקורת כלפי אינויאשה- שזו סדרה מפגרת, ילדותית וארוכה מדי. אבל מה שרציתי להגיד- שעדיף לכם לא לקרוא את המנגה, אלא לגרום למישהו אחר לקרוא את המנגה ולספר לכם מה קרה. זהו.

נערך לאחרונה ע"י kwippo בתאריך 14-05-2008 בשעה 14:11. סיבה: צעקות של אמא
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:45

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר