לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2008, 20:11
צלמית המשתמש של roei-a
  roei-a roei-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.06

כנראה שיש קצינים בכירים שעליהם מוטלת ההחלטה הזאת של האימון אם נאכל או לא והם הפקירו את הגדוד שלנו אחרת אין סיבה הגיונית למצב הזה, זה לא האימון הראשון שאני עושה במילואים בצאלים אף פעם לא היתה כזאת הפקרות.
לגבי הצטיידות, לי היו כמה מנות חמות שהבאתי מהבית וקבנוס שזה המזל שלי אחרת הייתי אוכל כל כך מעט שאני לא יודע איך הייתי מחזיק את האימון הזה.

המשפט שהכתב אמר: "איך צה"ל יספק מזון לחיילים בשדה הקרב אם הוא לא מספק להם באימון" זה משפט שאמרנו לו בטלפון כשדיברנו איתו, אחת התלונות ששמעתי מאנשים שהיו במלחמה זה שלא הביאו להם אוכל כי לא יכלו להעביר להם אספקה לתוך שטח לבנון שם זה יותר הגיוני שהיה קשה להעביר להם אספקה אבל עדיין לא מקובל כי חיילים רעבים לא יכולים להילחם. אנשים שהיו במלחמה בתותחנים שלא דרכו בכלל בשטח לבנון לא קיבלו אוכל, לפי מה ששמעתי מפי אחד מהם שהם היו באיזור לא רחוק ממטעים של אגסים וזה מה שהם אכלו כל היום כי לא הביאו להם אוכל.

ולכן אני חושב שמה שהיה באימון זה מה שיהיה בשדה קרב, צה"ל לא דואג לחיילים למזון באימון וגם בקרב שום דבר לא יהיה שונה, אני לא קונה את המשפט הזה שבכל פעם שמשהו לא בסדר אז "אומרים במלחמה זה יהיה אחרת" כמו שזה נראה באימון ככה זה יהיה ואף אחד לא יהפוך לרמבו בין לילה ביום שתתחיל מלחמה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר