לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2008, 22:53
  lol18 lol18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.05

טוב חברים יקרים,אחרי קריאה ארוכה של העמוד אני נאלץ לשבור את המיתוסים שהופצו כאן לגבי כל אחת מהמע"נש.
אני שנתיים ושבעה חודשים בצבא (נוב' 05 למתבלבלים).אני משרת באחת מסוללות הפטריוט.לא הכי שבוז ולא הכי מורעל,די עייף.
כמו שנאמר כאן,לפטריוט יש משימה טיפה שונה מלסטינגר.אומנם בפטריוט ובהוק לא מבצעים מחסומים,פטרולים ושאר ירקות אבל אצלנו מבצעים משימה חשובה לא פחות אם לא יותר,הגנת שמי המדינה היקרה שלנו!
שלא תבינו לא נכון-בסטינגר גם כן מבצעים משימת הגנ"ש שחשיבותה לא מוטל בספק והם נמצאים לרוב בגבול המדינה על מנת לבצע את המשימה הזאת.
חשוב אבל שכולם יבינו כאן משהו-המשמרות בפטריוט ובהוק אומנם שוחקות ולעיתים גם מחרפנות (מנסיון) אבל אתה תמיד יודע שבמידה ויקרה משהו בסביבות גבול המדינה,אנחנו נהיה המענה היחידי פחות או יותר יחד עם החץ.
אני לא מזלזל כלל וכלל בסטינגרים ואני מכיר אפילו לא מעט אנשים מדהימים מהסטינגר.
באותה מידה שיש לבדוק כל ערבי או אדם אחר בשטחים כך יש לבדוק כל כלי טיס הנמצא באוויר ועלול לחדור למדינה.בדר"כ אין פעילות מיוחדת למרות שמדי פעם יש אקשן זה או אחר.עבודת הפטריוט וההוק חשובה והכרחית במידה עצומה לצה"ל,חיל האוויר ומערך הנ"מ.
אז לכל אלה שחושבים שטק"א ג'ובניקים,אז ג'ובניקים אנחנו לא,אבל חיוניים ובעלי משימה יחודית אנחנו כן!

עד מתי נוב' 05?!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר