לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2008, 14:50
  ג'יין ג'יין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.06
שאלה ב - C# על binding לבחירה מרובה

היי,

אני עובדת ב – C# ב – Winforms.
יש לי Grid שמציג נתונים מטבלה מסוימת וגם פקדים (Combo boxes, textboxes וכו') שמקושרים לGrid באמצעות BindingSource.
בכל לחיצה על Row כלשהו ה – BindingSource מקבל כ – DataSource את ה – Current Row וכך בעת שינוי נתונים בתוך הפקדים השורה הנוכחית ב – Grid משתנה בהתאם.

הבעיה שלי היא מה לעשות כשיש Multi Selection בטבלה. במקרה כזה ה – Row הוא יותר מאחד וה – BindingSource לא יכול לקבל את כל השורות הנבחרות כ – Source.

האם יש אפשרות שה – BindingSource יתייחס ליותר משורה אחת? כדי שהשינויים שמתבצעים בפקדים יופעלו על כל השורות.
ואם אין אפשרות כזו – יש למישהו פתרון בענין? איך אפשר להשתמש ב – BindingSource כדי שהשינוי ב – Controls ישפיע על כל השורות שנבחרו? או אולי יש משהו אחר שאפשר להשתמש בו בשביל לבצע את זה?

אני משערת שאפשר לשנות באופן ידני ולעבור על כל ה – Selected Rows בלולאה ופשוט לעדכן ב – DataSet. אבל זה מה שאני רוצה לחסוך, אולי יש איזושהי דרך מובנית לעשות את הפעולה הזו?

תודה לעוזרים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:43

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר