לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2008, 22:30
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
טיפים להשקעה או שיווק מתוחכם ומתחכם ??

ממה שאני כותב להלן עלול להשתמע שאני עושה קידום מכירות (בשיטת "הפוך על הפוך" עליה אני מרמז בכותרת...), לכן אני מקדים הערה זו שבאה למנוע כל ספק בנושא, במיוחד שאת הספר נשוא התייחסותי עדיין לא קראתי (ואני מקווה שיזדמן לי לקראו...).

אל מודעת הפירסום הגעתי מקישור תמים בדף הראשי של "דמרקר" שהוצגה ככותרת תמימה ומעניינת, שלא הייתי ער לכך שמדובר בפרסום מסחרי!:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

להלן הפתיח במודעה שחשתי הזדהות עם תוכנו:

" "כך הפסקתי להפסיד כסף בבורסה - והתחלתי להרוויח... "
סוף סוף נחשף הסוד הנורא הגורם לאלפי
משקיעים להפסיד טונות של כסף בבורסה

- מאת מאיר לירז -

עכשיו יחשפו בפניך כמה מן הסודות השמורים ביותר בקרב המשקיעים המתוחכמים: השיטות, הטכניקות וה"טריקים" שמסייעים למשקיעים מתוחכמים לבנות תיק השקעות אופטימאלי תוך השגת מקסימום תשואה במינימום סיכון
שוק ההון מסתיר בחובו סוד אפל. סוד שגורע מיליוני שקלים מכיסיהם של המשקיעים בישראל ומיליארדי דולרים מכיסיהם של משקיעים ברחבי העולם. מהו הסוד? רמז לכך נמצא בתוצאותיו של "משחק המשקיעים" שנערך על ידי העיתון ידיעות אחרונות.

"משחק המשקיעים" הוא תחרות שנערכה בין 6 צוותים של מומחי השקעות שכל אחד מהם ייצג גוף השקעות מקצועי. במסגרת התחרות הוקצה סכום כסף קבוע לכל צוות והוא היה רשאי לקנות ולמכור מניות לפי שיקול דעתו במשך תקופה של חצי שנה. המנצח הוא מי שהשיג את התשואה הגבוהה ביותר בסיום התקופה. בנוסף לששת הצוותים האנושיים היה משתתף שביעי, הוא "הקוף". לא היה זה קוף אמיתי כמובן אלא דמות וירטואלית שייצגה תיק מניות שנבחר בצורה אקראית לגמרי, באמצעות הגרלה, ונשאר קבוע לכל אורך תקופת המשחק. בתום חצי שנה הוכרזו תוצאות המשחק, והנה הפתעה, בתחרות שנערכה כמה חודשים לפני כתיבת שורות אלה - "הקוף" הגיע למקום השני.

רגע, מה בעצם קרה פה? חמישה צוותים של מומחי השקעות מקצועיים השיגו תשואה נמוכה יותר מתיק מניות שנבחר בצורה אקראית ללא שום שיקולים מקצועיים? האם הקוף במשחק היה פשוט בר מזל או שמסתתרת כאן איזו אמת עמוקה יותר? ... "

בהמשך לאחר שמתח ביקורתו הנוקבת על אנליסטים ויועצי השקעות, מציע אדון לירז לרכוש את ספרו, שבו הוא מתיימר לנוסחא מנצחת להשקעות, תוך סתירה חריפה לניתוחו המלומד של דרכם הכושלת של אלו שהוא (בסופו של דבר...) מתחרה בהם...

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר