לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2014, 12:49
  kutykuty kutykuty אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.09
מאז ליל הקלשונים - שמירה בסיסית ב"הכנס"

בליל הקלשונים הייתי בדיוק בקורס צניחה במהלך אימון מתקדם. בזכות החורף הקשה התארך הקורס משבועיים ללמעלה מחודש של שכרון חושים בתל-נוף, כולל הזכות גם לנחות בהרקולס ולא רק להמריא, ותוספת צניחה בקורס.
בכל מקרה, התוצאה המיידית והמתבקשת של ליל הקלשונים היתה מעבר לשמירה בסיסית עם מחסנית ב"הכנס" - מה שלא היה נהוג אז בבסיסים בתוך הקו הירוק/שלא בבט"ש, בנוסף למה שהוזכר קודם לגבי לינת כיתת הכוננות על מדים במקום אחד.
הדבר היה כמובן קצת מציק, בעיקר לסגל שהיה צריך לקום כל שעתיים ל"טעינה ופריקה" (איזה קשקוש.. יותר נכון לקרוא לזה "טעינה ופליטה"...) אך גם לחיילים עם השינה המרגיזה במדים ונעליים שלא בפעילות מבצעית.
אבל - הרגשנו הרבה יותר טוב ובטוח. במעבר מהטירונות בסאנור ובחמאם לאימון המתקדם בירוחם כעסנו על שלא מאפשרים לנו לשמור ב"הכנס", וליל הקלשונים הוכיח את צדקת טענתינו במחיר כואב ביותר, והסקנת המסקנות היתה מהירה - למיטב זכרוני הנהלים שונו ביום למחרת!
למותר לציין שאני אישית הייתי תמיד עם מחסנית בהכנס, קת פתוחה ויד על ידית אחיזה ברגע שהייתי מגיע לטרמפיאדה בצומת "שערי אברהם" מזרחה, ובשעות מסויימות ועם ההתקדמות מזרחה, גם היה נכנס כדור לקנה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר