לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2008, 19:05
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
לא נוח לך עם הטיעונים שלי אז אתה מתחמק - אתה לא הראשון ולא האחרון (לצערי), וזה לא מראה על בגרות.
אם תנסה להתמקד בעובדות ותפסיק להיצמד לעבר שעבר ואיננו תגלה שני דברים:
1. שבשום מקום לא טענתי שרק "מתנחלים" תורמים ומתגייסים וחילונים-שמאלנים לא מתגייסים.
2. שאני צודק, ושצה"ל עובר "חילופי משמרות" - כי בצבא לא יכול להיות ואקום, וכאשר ציבור אחד מתגייס פחות (לא "לא מתגייס" אלא "מתגייס פחות") את החוסרים במצבת כוח האדם צריך מגזר אחר למלא, מגזר שאין בו בעיית מוטיבציה.

אז תתבגר, תתגבר, ותענה לעניין.

או, סוף סוף הודאת "שזה לא מה שאמרת" ושבעצם יש גם לוחמים שמאלנים...ובכך אנו מסכימים כי זה בעצם מה שהתחיל את הדיון...
חילופי משמרות בצה"ל לא מענינים אותי, מעניין אותי רק רמתו של צה"ל כמו שכתבתי לך בעבר... אני בהחלט יכול להבין בעיות במוטיבציה כיום, לא שזה תירוץ ללא להתגייס אבל לפעמים אני שואל את עצמי האם כל המאמץ שווה את זה...או שבעצם אנחנו נלחמים כבר שנים רק בגלל חבורת פאנאטים שלא מוכן לוותר על "אף שעל" והממשלות שתומכות בהם....מכיוון שעוד אין לי תשובה חד משמעית (כי גם הצד השני פאנאט ולא ממש עוזר..) אז בינתיים אני ממשיך לתרום כהרגלי, אבל זה לא אומר שאני לא חושב על זה בלילה ומתלבט לגבי צדקת הדרך...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר