לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2004, 16:29
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
הסיפור המלא

יהודה חביבי (16) נמלט מפנימיה ומסתתר אצל ידידים פלסטינים של אביו. טוען: טוב לי פה. משרד הרווחה: למשפחת הילד סיפור קשה. צה``ל: הנושא בטיפול המשטרה

בצה"ל שוקלים לפנות לרשות הפלסטינית בבקשה להחזיר לישראל את יהודה חביבי (16), ישראלי-יהודי שנמלט לפני שלושה ימים לשטחי הרשות, ומסתתר בשכונת אל בירה ברמאללה. חביבי הגיע לרמאללה בעידודו של אביו, חיים חביבי, שנמצא בסכסוך ממושך עם רשויות המדינה ומיודד עם גורמים ברשות הפלסטינית.

לפני שלושה ימים ברח יהודה חביבי מפנימיית "בית אפל" שבמרכז הארץ. הוא התגורר בפנימיה לאחר שמשרד הרווחה הוציאו אותו מחזקתם של הוריו. בשיחה ממקום מחבואו בשכונת אל בירה אמר חביבי לחדשות תפוז אנשים: "טוב לי ברמאללה ואני לא רוצה לחזור. אני מפחד שאם אחזור לישראל יקחו אותי שוב מההורים שלי". האב חיים מוסיף: "שלחתי אותו לשם כדי שלא יקחו אותו. אני מרגיש יותר בטוח ברשות הפלסטינית מאשר בישראל".

חמישה ימים לפני בריחתו של יהודה חביבי מ"בית אפל", ברחה בתו בת ה-19 של חיים חביבי מפנימיית "מעון מסילה". בנו הצעיר ביותר של חיים חביבי, שגם הוא הוצא מחזקת הוריו, נמצא אצל משפחתו האומנת ואין חשש שיברח.

חיים חביבי, תושב ירושלים, נכלא בעבר למשך שנתיים בגין חטיפת ילדיו לרמאללה. הוא התגורר שם עם משפחתו במשך כשנה, בעקבות סכסוך עם משרד הרווחה שביקש להוציא את ילדיו מחזקתו.

ממשרד הרווחה נמסר: "זו עוד מניפולציה של אביו של הילד, אנחנו עושים הכול כדי לעזור לילדים אבל לצערי ההורים שלהם רק גורמים נזק ולא מוכנים לשתף פעולה". דובר משרד הרווחה נחום עידו הדגיש כי "הסיפור של משפחת חביבי הוא הקשה ביותר שיש לנו לאורך השנים".

גורם בכיר במשטרה מסר לחדשות תפוז אנשים כי "ההנחיה כרגע היא לטפל באירוע כבאירוע של נעדר. עד כה לא אותר מיקומו של הילד ונעשים מאמצים כדי לאתר אותו". מצה"ל נמסר כי נעשתה פניה למנהלת התיאום והקישור, וכי בשלב זה הנושא בטיפול משטרת ישראל.

מפנימיית "בית אפל" נמסר כי הם מצפים לשובו של יהודה, מאחר והוא פנה לפקידת הסעד של מחוז ירושלים, מרים בן עטר, ולדברי הנהלת הפנימייה, יהודה הבטיח לה כי ישוב לישראל בתוך יומיים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר