לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2008, 18:40
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
שינוי source של frame אחר...

היי,
אני מנסה לבנות אתר קטן שמבוסס כולו על html (אחרי זה אשקיע קצת יותר, הרעיון הוא רק ללמוד בינתיים)
אז עשיתי עמוד שיש לו 2 framesets, אחד אופקי שכולל header, footer ומה שביניהם, מה שביניהם הוא frameset אנכי שכולל 10% של כלום מ-2 הצדדים, אחד בשם menu ואחד בשם content
בשביל הפשטות, זה הקוד של העמוד הראשי:
קוד:
<html> <head> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="Template.css" /> <title>Gain Fit - Lose Fat</title> </head> <frameset rows="20%,65%,5%" border=0> <frame src="./header.html"> <frameset cols="10%,20%,60%,10%" border=0> <frame src="./blank.html"> <frame id="menubar" src="./menu.html"> <frame id="contentbar" src="/content/home.html"> <frame src="./blank.html"> </frameset> <frame src="./footer.html"> </frameset> </html>

עכשיו, בעמוד menu.html יש לינקים שהמטרה שלהם היא פשוט לשנות את הsource של העמודה content.
את כל הלינקים עשיתי בפורמט הבא:
קוד:
<a href="/content/about.html" target="contentbar">About Us</a><br>

הבעייה שלי היא שבדפדפן אופרה זה עובד מצויין והframe משתנה כמצופה ובדפדפן ie7 נפתח לי חלון חדש (לא בדקתי בFF כי אין לי מותקן)
בגלל שאני לא רוצה לעבוד עם ua ואני לא רוצה ליצור עמודי html שלמים אלא רק ספציפית של המידע (חיסכון בתעבורה) אני רוצה לדעת אם יש דרך אחרת/יותר טובה/נכונה לשנות source של frames
חיפשתי ולא מצאתי (לכול דפדפן יש את השיטה שלו... וכאמור - אני לא רוצה לבדוק UA, כי אז אני אצטרך לפתח עמודי server side ואני לא רוצה להיכנס לזה עדיין.

בתודה מראש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:22

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר