לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2008, 21:32
  הנוקם הנוקם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.06
כמה נקודות. בין ה-4 הנאשמים נאשם 3 קיבל שוחד

נאשמים 1 ן 2 תפרו לי מעצר על אירועים שלא היו שאחד מהם הוכרע ע"י כב' השופט פלאח זייד שלא האמין לנאשמים 3, ו4.

לגבי הגניבה הרי שבמשפט הפלילי יצא הגנב זכאי וזאת כתוצאה מעבודה משותפת עם התובע המשטרתי שהיה בדיון נגדו.
בבלוג שלי בקפה דמרקר יש תמונה של התובע דודו קדוש משוחח עם הגנב בחנות במהלך המשפט.

המצחיק שבית המשפט השלום נתן פיצוי של 5000 ש"ח למרות שהזיכוי היה מחמת הספק...
התביעה ערערה על התשלום אך לא ערערה על הזיכוי...

המחוזי לקח בחזרה את הפיצוי.

כנגד נאשם 4 יש גם תביעה כספית שעליה דיווחתי לפני כמה ימים וזה כתוצאה מהאמירות של כב' השופט פלאח זייד עליו וכתוצאה מאירוע שהיה ביננו ואשר עליו היה דיון במשפט דיבה שהגשתי.

לצערי בגלל המיחשוב החדש בבית המשפט אינני יכול להוריד קבצים של פרוטוקולים.

אבל סיפור נחמד שהיה בעת עדות של שוטר שנוא נפשי בשם אלוש אליהו.

עולה השוטר לדוכן ואומר, "בקשתי מאונגרפלד לקרוא את העדויות שלי לאחר שהזמין אותי בתור עד שלו... תשובתו אלי היתה.... אין צורך שתקרא את העדויות כי אני מביא אותך כדי שהשופט יראה מה זה שוטר מושחת....

אגב, אני מחכה כבר 32 חודשים להכרעה של בית המשפט העליון שדן בהקשר של אותו שוטר..

המשך, אלוש אליהו מבקש לקרוא את העדויות שלו בבית המשפט ואז אני עונה לו... יש לי שני עדויות ובכל אחת גרסה אחרת... איזה אתה רוצה ראשון לקרוא?

השופט מחליט שאלוש יקרא את שני העדויות ביחד ויענה לשאלות...

אלוש מסיים לקרוא ועונה "לאחר שקראתי את שני העדויות אני עונה לבית המשפט כי, אונגרפלד הובא לחדרי כחשוד בתקיפה ואז התחיל להשתולל ואני כבלתי אותו... לאחר שהבטיח לנהוג בשקט שיחררתי אותו"

ואז אני שואל אותו "לא בגרסה הזאת ולא בגרסה הזאת כתוב על הגרסה שסיפרת לבית המשפט עכשיו"

תשובתו של אלוש "אני חוזר בי מהעדות שלי ואכן הגעתי למסדרון לשוטר צרויה כדי לקבל פרטים ואונגרפלד התחיל לצעוק ואז כבלתי אותו"

בעצם בזה הסתיים משפט הדיבה וזאת לאחר שהנתבע העיד כי הוא שמר עלי ואותו צרויה לא היה ואני התפרצתי לחדרי החקירות והפרעתי לחוקרים...

לאחר שמשפט זה יסתיים ואני מקווה שהשופט יכתוב גם על אותו אלוש כיוון שאני טענתי כי הנתבע שיקר בשביל אלוש.

אלוש הוא יהיה הפרוייקט הבא במסכת התשובות לכל מי שפגע בי במשך 6 השנים.

http://cafe.themarker.com/view.php?u=136144
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר