לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2008, 17:05
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01

תשמע. כל ההסברים שלך יוצאים מנקודת מבט שאני מאמין בזה. זהו שלא. ואתה יודע מה? גם אם אשב בבית קברות באמצע הלילה, ואראה מצעד של רוחות רפאים + כדורי אור + הילות מקפצות זה לא יזיז לי את קצה החוסר אמונה.
לכל קישקוש כזה יש הסבר מדעי, ולכל סיפורי אלף לילה ולילה יש הסבר הגיוני. כזה שאינו כולל רוחות והבלים.

הטענה שלך כאילו אני צריך לחפש את הרוחות כדי לחוש אותם די אווילית. הרי אם הרוחות היו ממש רוצות, הן היו יכולות לבקר אצלי בבית. רוח היא לא דבר שמוגבל בזמן או מקום, ובניגוד לסרטי אימה סוג ז', הן לא גרות בבתי קברות. עצם זה שאתה דורש ממני "להיפתח", ו"לפתוח עין שלישית" מראה על תקלה בתיאוריה.

ציטוט:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
דבר שלא ניתן לראות/לחוש במישורים הידועים לאדם, מתואר פיזית כדבר חסר צורה.
טוב, אני לא יודע מאיפה הבאת את הביטוי הזה, אבל שוב, הוא לא מדוייק, ולא מבוסס, ואתה יצרת אותו בעצמך
לוגיקה פשוטה. אם אני מסתכל על כלום, מעביר חפצים דרכו, בודק אותו בגלי מיקרו/רנטגן/אינפרא אדום/אולטרה סגול, מסתכל עליו במיקרוסקופ אלקטרוני ועדיין אין כלום, משמע, אין שם גוף בעל צורה.
אני מבין שלאנשים שמאמינים שדברים על חושיים קורים כל רגע בסביבתם הקרובה קשה קצת להתמודד עם פיסיקה, זה בסדר. אני לא דורש את זה מהם. מספיקה לי ההבנה שלהם שיש כאלה שעדיין לא "גילו את האור", (כלומר, רוב האנשים הנורמלים) ושיש להתייחס אליהם כנשמות תועות מבחינתם. לפחות כמו ההבנה שאני מגלה לצד השני.

שוב, לא הבנתי מה הקשר בין הילה, נשמות, כדורי אור והיפנוזה, מבד הסיבה שציינתי. יכלת לחילופין לקשר את זה לפסיכיאטר שנותן תרופות פיזיות, שמטפלות בנפש, להגיד שזה משפיע על הנשמה, ואז לומר שאני אידיוט, כי הכדורים מתקנים את ההילה. מה הקשר? לא יודע. בערך כמו הקישור שלך להיפנוזה.

אני מסיק מדבריך שכבר ניסית את כל מה שאתה כותב, וראית רוח או שתים (שניים?) אם כך ספר לנו; איזו צורה היא לבשה? צורה במימד הפיסי? כמו בסרטי אימה, או כמו בספרי אימה מהדור הישן? היו לה סדינים? מגוהצים כיאות? לא ראית יותר מדי סרטי רוחות שהכניסו לך אוסף של הבלים לראש? או שמא תכבד אותנו במספר תמונות סטייל אקס-פיילס?

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 22-09-2008 בשעה 09:58.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר