לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2008, 22:10
  yochyb1 yochyb1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.03
זה לא ענין של סגידה...

(אם כי במקרה של גוגל ושלי - ישנה סגידה) מדובר בנטיית לב של כל אחד ואחד. אני, כמשל, מודע שגוגל אינה חייבת לי דבר. להיפך, גם אם לא אשתמש בשרותיה אלא בשרות אחד המתחרים אהיה סבור שאותן איכויות של המתחרים ייזקפו בחלקן להמצאותו של גוגל ולאיכותו. ראה לדוגמה, את התפוצה הרחבה של תיבות הענק ברשת שהחלה כתחרות מול גוגל. רוצה לומר, שאם גוגל לא הייתה פותחת את תיבות הענק לכל דורש ובחינם - אני מניח שאף מתחרה לא היתה עושה זאת.
ובחזרה לענייננו, גוגל כאמור, אינה חייבת לי דבר. היא גם לא התעלקה עלי ברחוב או כפתה את עצמה עלי באמצעות תכנת זדון כלשהי ( כמו הרבה מנועי או סרגלי חיפוש ). היא עשתה הרבה עבודה, השקיעה הרבה כספים כדי שבראש וראשונה תתפרנס ותרוויח, אך לא על חשבון מתן שרותים מעולים ומתקדמים ונוחות קהל המשתמשים. גוגל הודיעה בריש גלי שהיא מלקטת משרותי המשתמשים מידע אנונימי לצרכי פירסום. יתרה מזאת, בהתקנת הסרגל של גוגל הנך נשאל מפורשות אם אתה בוחר בהרחבות שגוגל תעשה שימוש במידע - לבחירתך. ראה את רוחב ליבה באיפשור קבלת המייל לתיבת האוטלוק שלך תוך עקיפת ומניעת הפרסומות. ואתה בוודאי יודע שגם זה לא מובן מאיליו ועוד בחינם.
בשורה התחתונה - אני מוכן לשלם ובשמחה על השרות של גוגל ואני שמח שהתשלום הוא מזערי אם בכלל. וזה שמישהו מרוויח בדרך - רק משמח אותי. מאוד. מי שלא מוכן לשלם, שלא ישתמש במנועי חיפוש. להשתמש בשרותיה של גוגל וגם להתלונן - זה כבר ... ישראלי.
ואגב, אולי יש למישהו הצעה לסרגל חיפוש של גוגל לדפדפן אופרה, שבגלל היעדרו איני משתמש בדפדפן מעולה זה. בבקשה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר