לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2008, 17:28
צלמית המשתמש של BIG BOZ
  BIG BOZ BIG BOZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.08

הבנתי משהו היום:
בגלל שחזרתי היום ממוכר שרצה למכור לי DT 50 שנראת כאילו השתמשו בה הפרטיזנים, ועזבו איזה תאונה הוא עשה איתה מולי, אני לא רוצה לתאר לעצמי מה עבר על האופנוע כשהיה עליו לבד ובכל שונות האופנוע, 11 שנים, למרות שאם חושבים מנקודת מבט שונה, הריי מסתבר שאם האופנוע שרד את כל הנהיגה והמכות אז זה באמת צריך להיות אופנוע סוס, משהו מיוחד, כשאני רכבתי על האופנוע הוא פתאום העביר לשני כאילו לא שאל אף אחד ואז העברתי לשלישי בלי ללחוץ על הקלאץ' בכלל, ואז פתאום שני הוינקרים שלו נדלקו והמנוע התחיל לצרוח כשבכלל עזבתי את הגז, לא יודע מה קרה שם, נראה לי זה היה סוג של רובוטריק--מי שראה את הסרט יבין על מה אני מדבר.

אז מה הבנתי: אני מעדיף להגדיל את התקציב ולקנות משהו הרבה יותר טוב ומשהו שרציתי מההתחלה ומשהו שיש לו שוק, ובעל הרבה מאוד מחמאות, באמת שכל מי שרכב על ה125 XR נותן המלצות על האופנוע---מאשר לקנות אנטיקה ואז להיתקע איתה ועם כאב הראש ועם כל שמועות שרצות בכיוון שלה, אז כן כנראה שהחלטתי ללכת על הXR125 של הונדה , אחת הסיבות העיקריות חוץ מתקציב שעיכבו אותי בהחלטה הזו היה שהיות ואני הוצאתי לא מזמן רשיון, 3 חודש, רציתי להתחיל ב50 סמ"'ק על מנת ללמוד קודם כל על משהו חלש -- למרות שרכבתי מלא עד עכשיו על 50 סמ"ק אוטומט, שכפי שאתם יודעים זה לא אותו הדבר,, מה אומרים, בכלל . ??

אהה, ודרך אגב, למה החייאתי את האשכול?: זה כי רציתי לברר עוד קצת בנוגע להצעה מעניינת שקיבלתי למעלה,קנייה בקבוצה, אז השאלה היא: איך הולך העניין הזה? ממה מתחילים? ועד כמה המחיר נהיה אטרקטיבי אם קונים בקבוצה?תודה
יש לי עוד כמה דברים לספר על העניין הזה, יבוא בהמשך.

נערך לאחרונה ע"י BIG BOZ בתאריך 24-08-2008 בשעה 17:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:45

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר