לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2008, 09:15
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile

עם זה אני מסכים לחלוטין, רוב ההישגים נקבעו למרות התנאים ולא בזכותם. הם בזכות עבודה קשה של הספורטאי
ושל מאמניו.
מדליות בהפתעה? יודע מה, אני אתן לך את זה

גזיבו10,
שטילוב השיג הישג מדהים. ישראלי ראשון בגמר התעמלות מזה שנים. אי אפשר לקחת את זה ממנו, ולצחוק
על הנפילה שלו זה כמו לצחוק על מתעמלת שנופלת מהקורה, למרות שהיא בעלת פוטנציאל למדליה. זה קורה
לכולם, בטח במעמד כזה.
אני לא יכול שלא לסמפט אנשים שמתאכזבים אחרי נפילה כזו, וזה כולל גם את ההשתפכות של אריק זאבי בפני
העיתונאים הישראלים שעטו לראיין אותו אחרי ההפסדים וההדחה.
ניקי פאלי הוא אתלט ברמה שלא נראתה פה מאז מאטוסביץ', לפני 8 שנים. יחד עם אברבוך הם ללא ספק בכירי
האתלטים שנראו פה הרבה מאד זמן, ושניהם שייכים לטופ העולמי.
לניקי פאלי (ואני מתייחס לתגובת Ingsoc) באמת אין שום תחרות בארץ. המקום השני בארץ מפגר אחריו בכ-20
ס"מ (שניהם למדו בביה"ס שלי, אמנם כמה שנים טובות מתחתיי). אין לניקי פאלי יריבי אימונים ראויים, ואולי גם
לא התנאים האידאלים. אני עדיין לא חושב שהוא צריך היה לקפוץ במידה והיה לא כשיר במאת האחוזים, אבל
העובדה שעמד בקריטריון שהציבו לו, יומיים לפני פתיחת המשחקים בערך, מוכיחה כמה המאמץ שלו היה גדול.
לשמחתנו הוא צעיר ויהיו לו הזדמנויות להוכיח את עצמו.

אין לנו ויכוח על ההשקעה בספורט, אבל אין משמעות ההשקעה בספורט לשלוח משלחת של 40 איש למשחקים
האולימפים, אלא לפתח את הספורט בארץ, להשקיע באגודות, בספורט הנוער וכן הלאה.
אז, עם מצע איתן שכזה, לראות מהם ההישגים שהם מסוגלים להם ברמות הגבוהות בעולם. הכסף שהושקע
בשליחת משלחת כל כך גדולה (יחסית כמובן) לאולימפיאדה היה יכול להיות מנוצל טוב יותר, ולהיות מופנה
להשקעה בספורטאים צעירים מבטיחים.

לא ישכנעו אותי ש"השתתפות מכובדת" זה מספיק. אני לא הולך לשחק כדורסל בליגה מקצוענית כי אני לא
מתאים לשם. הייתי מוכן למשחק ידידות מול שחקני NBA, אבל ברמה התחרותית אין לי מה להציע, וגם לא
לחלק ניכר מהספורטאים שלנו שהגיעו למשחקים.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר