לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2022, 10:54
  ninesouls ninesouls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.03

בלי קשר ספציפית לפומות, מפתיע אותי שהם מגדירים מלאי ללחימה של חודש (שלא לדבר על כך שיש פער עצום בין מה שהם קובעים למה שיש). חודש הוא זמן קצר מאד למלחמה בהקף רחב; די להתבונן במתרחש באוקראיה כדי להבין זאת. בנוסף, צריכת חימוש (וובמידה מסויימת גם חלפים, דלק ואספקה) במלחמה גדולה בדרך כלל פי כמה ממה שנקבע בהערכות הוקדמות בימי שלום. לבנות על תספוק מחדש ע"י האמריקאים או מדינות אחרות - לא בטוח שבמצב מלחמה זה יהיה אפשרי או יוכל להתרחש בהקף הנדרש בתוך שלושים יום. ייצור עצמי אפשרי רק עבור חלק מסוגי החימוש, ובכל מקרה כמעט בלתי אפשרי לעבור לייצור בהקף של מה שנצרך בתוך חודש. בקיצור, אם הייתי במקומם הייתי מנסה להחזיק מלאי למשהו כמו שלושה חודשים.
וכאן, כמובן, עולה השאלה - ומה אצלנו? לכמה זמן מתוכננים המלאים אצלנו להספיק בתרחישי ייחוס שונים? דומני שהנתונים מהמבצעים האחרונים של צה"ל לא היו מעודדים בהקשר הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר