לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2005, 05:33
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאהההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!

לא שמתי לב שזה לינק,ולפי התגובות של חברים אחרים (חוק נגד קרנבוריות,סגירת וואלה וכו') מסתבר שאני לא היחידה.

למי שלא זוכר,כל הסיפור התחיל בתוכנית רדיו זניחה בגלי צה"ל. השדרנים ליעד מודריק וניב רסקין שוחחו עם יהורם גאון לרגל זכיתו בפרס ישראל. בסוף הראיון הם זרקו לו פצצה : "האם תהיה מוכן להשתתף באיחוד של קרובים קרובים"? יהורם המופתע הסכים מייד. במשך השבועות הבאים העלו לשידור את כוכבי הסידרה שהסכימו לקחת חלק ברעיון : ליאורה,תיקי,אילן,חנה ואבייתר. את גליה לא הצליחו לאתר,ומולי שגב,מנהל התוכניות בערוץ ביפ סירב להשתתף. גם אפרים סידון,התסריטאי המקורי של הסידרה הסכים לכתוב את פרקי האיחוד. כעת היה צורך לקבל את ההסכמה של הטלוויזיה החינוכית בעלת הזכויות המקוריות של הסידרה. הם הסכימו בלי היסוס. המכשול האחרון היה כמובן הכסף למימון הפרק,וגם זה נפתר. ובזה הסתיים הקמפיין הרדיופוני המוצלח.
טוב לדעת שגם לי אישית יש חלק פעיל בקמפיין של החזרת "קרובים קרובים". בכל שבוע עידכנתי אותכם פה על התקדמות הקמפיין. בנוסף, יצרתי קשר אינטרנטי עם ליעד מודריק,וסיפרתי לה שאני מפיצה את הנושא באינטרנט. קיבלתי ממנה בחזרה תגובה מאד חמה.

אז מה אתה אומר,רומק? יום חמישי ב20:45? למרות שבד"כ אני לא רואה את הפריים טיים של ערוץ 2,אני מבטיחה לראות עד הסוף!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר